Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 30 kilót 1...

Hogy fogyjak le 30 kilót 1 hét alatt, úgy hogy ne ájuljak be?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat kérek!! amúgy 80 kiló vagyok. 21/L
2011. márc. 13. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
még ha beájulnál se sikerülne
2011. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez biztos nem fake neeeeeeeem
2011. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

esetleg 1 kilót 30 hét alatt :D

szerintem te sem gondoltad komolyan...

2011. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt vagy elirtad vagy nagyon nem vagy tisztába a dolgokkal.30 kilo igazán nem kevés és nem lehet leadni egy hét alatt,jobban mondva talán zsirleszivással valamennyit.

Egészségesen kb.egy év alatt adnád le.Ha drasztiskuasn és egészsáégetelenül akkor talán,de az sem biztos h sikerülne havi szinten egy tizes.Nem értem ennyi idősen hogy gondoltad ezt h ilyen lehetséges.Amúgy szerintem elég neked 20 kilot is leadod mert a 60 kilo sem sok egy nőnek.

2011. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:D ezt most komolyan gondoltad? Sehogy. Ha valaki mégis tud megoldást, nekem is árulja el, de úgy, hogy a bőröm is követni tudja a hirtelen fogyást és tartós is legyen, s egészséges is, izmaim is szépek legyenek - egyéb óhajom nincs :)

26/N

2011. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vágd le a lábaidat.
2011. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
aha, gondolom 1 hét alatt szedted fel azt a 30 kg-t, hogy azt gondolod, elég rá 1 hét, h megszabadulj tőle...
2011. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
zsírleszívás...de lehet bele is pusztulsz.
2011. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

: DDDDDDDDDDDD ez vicc?


"értelmes válasz": Fogyj le normálisan,egészségesen, sok mozgással, folyadékkal. Ne csinálj hülyeséget...Ha gyorsan lefogysz, azt méggyorsabban vissza is szeded.

2011. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!