Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb torna és...

Mi lenne a legjobb torna és étrend?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 165cm 80kg 19éves lány vagyok leszeretném adni ezt az igen nagy súlyfelesleget. Nem tudom h nyárra mennyi sikerülne de jó lenne ha minnél több:)
2011. márc. 13. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Oké,húzz bele.
2011. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A google tele van diétaötletekkel,egyébként sok gyümölcs,sok zöldség,semmi csoki, és sok futás.
2011. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. márc. 13. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp térdekkel akarsz rendelkezni pár hónap múlva, akkor jelenleg még ne fuss. Legalább 10 kilót adj le. Én 165/75-el kezdtem futni, pár hét után eléggé megviselte a térdemet a dolog. Eleinte minden nap jár el sétálni 1 órát, kezdetben ez is elég, és persze megfelelő étrend, valahogy így összességében: 160 g ch, 120 g fehérje, 40 g zsír. Ahogy mennek le a kilók, kb 1-2 hónap múlva csökkenthetsz a ch mennyiségen 20 grammot és akkor tovább megy a fogyás. Fontos, hogy minőségi ételekből vidd be ezeket, ch-t leginkább zabpehelyből, rizsből, zöldségből vidd be, fehérjét sovány húsokból, tojásból, túróból, fehérjepor jól jön ilyenkor, a zsír mehet magvakból. Sok sikert!
2011. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*épp = ép :D
2011. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. márc. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!