Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étkezést helyettesítö turmixot...

Étkezést helyettesítö turmixot igyak ha "nem értek" a helyes táplálkozáshoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom a szervezetnek mire van szüksége, nem tudom mit jó enni és mit nem. Mennyi fehérje, mennyi szénhidrát stb.. Ülö munka,158/58kg és szerintem a testzsírszázalékom magas. Hogyan induljak neki?
2011. márc. 14. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem az izomból, hanem a zsírból szeretnék lefogyni. Mondjuk úgy 5kg-t. Heti 3x tudok eljárni futni. Ha naponta 1x ennék csirkemellet vagy halat, a másik 2étkezést pedig valamilyen shake-kel helyettesíteném az jó lenne esetleg?
2011. márc. 14. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Ha már rászántad magad a fogyózásra, nem lenne egyszerűbb rendesen utánanézni ezeknek MEGBÍTÓZHATÓ forrásból (tehát nem divatmagazinokból meg fórumokból, ahová bárki bármilyen hülyeséget beírhat, hanem pl. orvostól vagy védőnőtől tanácsot kérni), mint hogy ilyen trutyikkal mérgezd magad?
2011. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezen rágd át magad, 6 fejezet, sok mindent megtanulhatsz belőle:

[link]

ne ijedj meg az oldal láttán, sok infó van, ami neked is hasznos lesz, középen kezd el írni a táplálkozásról, ha tovább mész, lesz szó fogyásról is

2011. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!