Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 5 kg-ot szeretnék fogyni,...

Ha 5 kg-ot szeretnék fogyni, akkor elég ha csak az étkezésekre figyelek vagy a mozgásra?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor melyik a lényegesebb?


(remélem jó helyre írom)


2011. márc. 16. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

ha eddig nagyon egészségtelenül étkeztél, és áttérsz az egészségesebb dolgokra sokat segít, de ha még mellette mozogsz is, az még jobb. 5 kg az nem sok.

Próbáld ki a level diétát és mozogj mellette! Én is ezt csinálom most, szerintem ilyen kis feleslegnél ez a legjobb diéta!

sok sikert!

18/L

2011. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettőt kombináld.Táplálkozz egészségesen, és kezdj el mozogni is, mert fontos mindkettő.Viszont a level diétát nem ajánlom, mert elég keveset kell enni, és nem jó ilyenekkel fogyni, mert keveset kell enni, és visszahízod.A legtartósabb az életmódváltás+mozgás.
2011. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!