Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hányszor érdemes tornázni...

Hányszor érdemes tornázni hetente?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást írnak :( Valahol azt írják minden másnap, valahol azt, hogy heti 4-5x.
2011. márc. 16. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden másnap, hiszen az izmaidnak szüksége van a pihenésre, hogy fejlődni tudjanak
2011. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem is minden másnap. De ha fogyózol, akkor arra figyelj, hogy minimum 1 órát folyamatos mozgásban légy a torna alkalmával, mert a zsír 30 perc után kezd el égni.

Ajánlom a step pados mozgásokat. Figyelj a bemelegítésre és a levezetésre is.

2011. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ahányszor tudsz. Akik versenysportolók azok is mindennap edzenek, mégis fejlődik az izomzatuk. Nem kellhozzá pihenés, csak edzés.

Valaki kitalálta ezt a "pihenés" dolgot de baromság.Nyugodtan edz annyit amennyit bírsz és amennyi jólesik.

2011. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem kardio típusú edzéseket mindennap lehet, súlyzósokat inkább másnaponta, nem azért, mert rosszat tenne, csak mert nem leszel 2x olyan jó utána, csak mondjuk 10%-al, az meg nem éri meg.
2011. márc. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kell pihenőnap.

A sportolóknak a pihenőnap az, amikor kardióznak. Te meg gondolom minden nap akarsz kardiózni, szóval pihenőnap felesleges.

2011. márc. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Heti 5x szoktam Béres Alexandra - Lendületben dvd-re tornázni, az súlyzós torna.

Köszönöm a válaszokat :)

2011. márc. 17. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!