Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm 52 kg vagyok. Fogynom...

163 cm 52 kg vagyok. Fogynom kellene?

Figyelt kérdés
Mert a hasam elég méretes :S 48 szeretnék lenni. Vagy ez már túl kevés lenne? Hogy tudtám a hasam formálni?
2009. febr. 22. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
52 nem sok, valszeg itt már az alkatod is számít. Próbálj sportolni, erősíteni, és azzal formálni a hasad. Az szinte biztos, hogy 4 kiló fogyástól nem néznél ki jobban, és már nem is lenne egézséges.
2009. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sok az 52 a 163 cmhez én 170 vagyok és 49
2009. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Lehet egy kérdésem? Miért pont 48kg akarsz lenni? Én pl: 44kg szeretnék lenni, igaz 153cm vagyok xD! Bár én se tudom, miért pont annyi! Hiszen nem a kg a lényeg, hanem az összhang, vagyis amit a tükör mutat :D. Még valami amúgy hány éves vagy? Ez tudom nem olyan lényeges, de azért megkérdezem :P.
2009. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, hogy ide is írtál! 170cm 49kg! egyik bnőm is hasonló magas, mint te és 48kg kb... ezt is hízókúrával érte el és mindent megtenne azért, hogy legalább 50kg legyen! Na ezzel csak annyit akartam, hogy nem mindenkinek egyforma a felfogása! miért szép az, ha egy csaj, csak csont és bőr? Jah még valami, kiszámoltam, hogy a te (170cm 49kg) BMI-d alapján nekem 39,5kg-nak kéne lennem LOL! Ok legyen valaki vékony, de ez ne legyen már beteges! Jah bocsi, hogy leírtam ezt :P
2009. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok!

minden fentebb szólónak, sőt a kérdezőnek is üzenem hogy álljatok le a nagy fogyókúrákkal!!! nem értem hogy mi késztet benneteket arra hogy ANOREXIÁSOK legyetek??? A divat, a pasitok, a feltűnési vágy, vagy pszichés????

Szerintem örüljetek hogy már igy is jó alakotok van, fiatalok, és egészségesek vagytok!

Fontos az arany középút, nem kell a végletekig elmenni!

Én hozzátok képest egy elefánt vagyok, de egészséges és elégedett, eszembe se jutna magam ennyit sanyargatni ezekért a kilókért!!minek is???

2009. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia! azért írok hogy elne kezdj fogyózni én 164 cm vagyok és 46 voltam most vagyok 48kg és vékony:( szerintem te tökéletes vagy igy suly és magasság szempontjából!Nekem az az álmom hogy 52 legyek!ha a hasadból szeretnél egy kicsit leadni nem kell fogyóznod csak otthon fóliával betekered és felüléseket csinálsz:)de nem az a lényeg hogy hányat hanem hogy hogyan csinálod:)remélem síkerül és ne akarj fogyni:)
2009. febr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és megfogadom :)
2009. febr. 23. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!