Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegség miatt nem megy?

Betegség miatt nem megy?

Figyelt kérdés

Annak ellenére,hogy minden nap sportolok,(hétfő:dance aerobik,a hét többi napján szobabicikli izzadásig és azon túl)figyelek az étkezésre,kizárom a cukrot max néha egy kevés csoki,semmi fehér liszt(a candida diéta alapjai) mégsem fogyok.A combom nem,hogy lemenne,inkább vastagabbnak látom.

Lehet valamilyen betegség miatt?Hormonális vagy bármi más fajta betegség miatt?

163cm/55kg lány


2011. márc. 18. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
testképzavar....
2011. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mértél centivel? A súlyod nyilván gyarapodhat az izomtömeg miatt, de ha megy le zsír, azt centiben látod leginkább.Ha betegség, hormon áll a háttérben, akkor a pajzsmirigy is ludas lehet. Akkor viszont kövérebb lennél (márpedig ezekkel az adatokkal nem vagy az). Én ugyanígy járok, jártam, mint te. Mindennap mozgás, kőkemény,de egészséges diéta, mégsem fogytam. Lassú az anyagcserém, és a képlet "egyszerű": még mindig több kalóriát vittem be, mint amennyit elégettem:( Ergo: több mozgást kell végeznem. Persze, én idősebb is vagyok nálad, és a korral egyre nehezebb. De ne add fel, előbb-utóbb fogyni, vagy inkább formásodni fogsz.
2011. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második, hova a szarba kéne fogyjon?????????? :-o
2011. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. ne forgasd már ki! Írtam utána, hogy formásodni.Előtte pedig, hogy eleve jók az adatai. De látom, te is ki tudod - jóindulatúan persze - emelni a lényeget. Remélem, a kérdező legalább érti, elvégre neki szántam,nem a rosszindulatú kötekedőknek.
2011. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,főleg a 2. válaszolónak:)
2011. márc. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!