Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Különleges alkalmakk...

Diétázók! Különleges alkalmakkor pl. családi összejöveteleken mit esztek ami nem hizlal, de mégis különleges és nem érzitek a megszorításokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenből eszem, de nem tömöm tele magam.
2011. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hal, csirkemell, valami nem zsíros husi, mondjuk grillezve. Salátát is lehet hozzá enni:)

Szerintem ezeket simán lehet enni.

Hááát,a sütiket kerülni kéne, ha nagyon kívánom akkor eszek egy-két szeletet. Vagy lehet desszertnek gyümölcssalátát készíteni:)

Persze, ha te vagy a vendéglátó, akkor könnyebb. Ha te mész vendégségbe, akkor biztos van valami húsféle. Én azt enném a helyedben köret nélkül, salátával.

2011. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem eszem meg a köreteket, max 1-2 db sültkrumpli.

Husikat, halat megeszem mindig.

Sütiből csak felet, általában elfelezem a húgommal. :)

2011. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én általában mindenből eszem egy keveset. Aztán mikor haza érek, tornázok egyet, és letudva. :)
2011. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk ilyen nagyobb családi összejövetel karácsonykor, húsvétkor van csak, ráadásul ilyenkor nagyszüleimnél eszünk. Biztosan nem fogok nekik hisztériát csapni, hogy nade mama, nem eszem az olajos sült krumpliból, vidd innen a franciasalátát, mert 85%-a olaj :D. Itthon úgy sem eszem ilyeneket, tehát az az évi 2-3 alkalom, ami előfordul simán belefér. Másrészt meg úgy sem birok már annyit enni, mint régen, egy normál adag ételt eszem meg. Ilyen meg, hogy köretet elhagyni, normálisan otthon diéta alatt sem célravezető, csak salátával nem lehet pótolni a kellő ch bevitelt, mert ugye fogyásnál nem szabad megfeledkezni arról, hogy nem szabad a ch-t minimalizálni, csak csökkenteni kell valamennyivel.
2011. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi épp tegnapelőtt ünnepeltünk közösen 2 szülinapot és 2 névnapot.

Ott is aludtunk, de vittem magammal a pufirizsemet, és nem ettem mást, mint itthon.

Rettenető büszke voltam magamra, hogy a sütire is tudtam nemet mondani, pedig az egyik szülinapos vagyok:)

Nem érzem olyan megszorításnak, mert tudom, hogy ha ettem volna belőle, akkor rám zúdult volna újra a ch kívánás, és ez nem ért annyit.

Mindemellett sovány húsokat, salátát, zöldségeket én is ennék.

19/L

2011. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!