Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Különleges rendezvényre...

Különleges rendezvényre megyek ma, teli ételkülönlegességekkel. FElfüggesszem addig a diétát?

Figyelt kérdés

A háromórás diétát csinálom.


EZ a rendezvény nagyon fontos, egész évben ezt várom, és kb 56 féle nemzet ételkülönlegességeinek a vásárja, kóstolója stb...Felfüggeszthetem mára a diétát? Mondjuk még annyit teszek, hogy az Amerika-bódénál nem eszem sültkrumplit, d emivel az életben nem eszem juharszirupos amerikai palacsintát, Kanadánál eszem. Meg Indiánál, Törökországnál stb. megkósolom ezeket, de mondom, Amerikánál nem eszem hamburgert meg sültkurmplit..


2011. ápr. 3. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha már régebb óta diétázol akkor ne függeszd fel a diétát mert akkr vissza is hízod amit eddig leadtál..:( sok sikert a kitartáshoz :D
2011. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát 63 voltam, most 60 vagyok, kb. 55 szeretnék lenni. de nem hinném ha ma ennék most visszahíznám azt a 3 kg-t..
2011. ápr. 3. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem építsd bele a diétádba, amennyire tudod. Mármint, próbáld saccra kitalálni, hogy ott mennyi kalóriát eszel, semmiből se vegyél nagy adagot, csak kicsit "kóstolóba", és a nap többi részébe egyél light-os dolgokat, mondjuk csak zöldséget meg egy kis fehérjét, és mozogj többet, mint szoktál. Ez talán segít 'átvészelni'.
2011. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 nap alatt nem hízod vissza. Van, aki direkt tart egy-egy csalónapot, amikor azt eszik, amit csak akar. Ez még fel is gyorsítja az anyagcserét. Én tuti, hogy mindenfélét megkóstolnék, pici adagokként, max másnap nagyon visszafogom magam vagy kétszer annyit sportolok. :D

Amúgy hol van ez a rendezvény helyileg? Minden évben van? Érdekelne. :)

2011. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
írj privit és ott leírom!
2011. ápr. 3. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyel hamburgert és krumplit is, semmi bajod nem lesz tőle...sőt ha sportolnál, akkor egyáltalán nem kéne egy nap miatt aggódnod ;)
2011. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:57


Nem tudok privit írni, nincs itt olyan privis link. meg úgy látom, nálam sem jelenik meg. na mindegy, írhatsz erre az emailcíme:

chica_chica@citromail.hu


Köszi szépen. :)

2011. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- próbáld meg leírni (vagy legalábbis megjegyezni) mit ettél. keress rá a neten, hogy melyik mennyi kalória lehet

- dolgozd le ezeket a kalóriákat

- ha van lehetőséged rá, tegyél el a kajából, oszd be több napra (hülyén hangozhat, de akár :D) így egenletesebben oszlik el a plusz kcal. :)

2011. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!