Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyasztó porok mennyire...

A fogyasztó porok mennyire hatásosak? Tudom, h a sportolást nem helyettesítik, de mégis érdekelne, (talán a kettő együtt is alkalmazható? ) (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy vannak ilyen "hízlaló" :) porok, amik tele vannak vitaminnal és azt kell belekeverni pl. tejbe és ha rendszeresen issza az ember, akkor tényleg elkezd hízni tőle. Na most találtam egy terméket, ami ennek az ellentéte, (csak itt nem engedik kiírni a nevét :( ) ugyanúgy vannak benne vitaminos és bele kell keverni tejbe vagy valamibe és állítólag attól pedig fogyunk. Ez tényleg így van? Próbálta már valaki? Működött? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2011. márc. 22. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
ha egész életedben porokon akarsz élni akkor működik. ha nem akkor nem fog működni.
2011. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen de amint abbahagyod, visszahízod a dupláját!
2011. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:(

Igen, de ez akkor mindennel így van. Ha abbahagyom a sportolást vagy a diétát ugyanúgy visszahízok. :( Szóval vmit ígyis-úgyis fel kell áldoznom.

2011. márc. 22. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

"A sportolást nem helyettesítik..." - Hát, a diétát sem.


Vannak ilyen porok, amiket étkezés helyett lehet inni, de én úgy vagyok vele, hogy akkor már eszem normális ételt, csak kevesebbet és olyat, ami nem hízlal annyira.


A fogyás hatékony recepte még mindig, évszázadok óta ugyanaz: diéta +sport. Hidd el, én tényleg nagyon sok mindent kipróbáltam tinikoromban, és elhittem, hogy na majd ettől lefogyok - hát nem fogytam le egyiktől sem. :D

2011. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is fogytam egy ilyen porral (TD), nem is keveset, 18 kg-ot. Nekem bevált, és amint abbahagytam (2hét por, 2hét diétás hét, 2 hét por) onnantól kezdve kerestem magamnak olyan mozgásformát amit szívesen csinálok rendszeresen, valamint az étkezésre is odafigyelek azóta, nem vonok meg mindent magamtól, csak mértékkel és ésszel eszem! Nem jött vissza 1 kg sem!
2011. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 nap után kidőltem ATTÓL, nem ajánlom senkinek!
2011. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!