Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Szerintetek milyen az alakom? (+kép)

Figyelt kérdés

162cm magas és 51kg vagyok. Szerintetek ez jó?

Én úgy érzem, hogy a combomon van egy kis felesleg.

Mit gondoltok? Hogy lehetne azt ledolgozni?


[link]

[link]

[link]


2011. márc. 23. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te nem vagy eszednél... más gyilkolna ilyen alakért! fordulj pszichológushoz,ha te ezen a testen felesleget látsz...
2011. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden oké, a combodon esetleg egy kicsi. De a feneked... az szörnyű.
2011. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
51%
Egy 5-öst még ledobhatsz..
2011. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem fogyóznod kellene hanem sportolni kicsit.feszesebb és formásabb lennél,itt a jó idő irány futni:D
2011. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Hát lenne min dolgozni.........

Nem bántó akarok lenni, de látszik hogy a combodon a fenekeden meg pláne semmi feszesség nincs.Szerintem nem az a baj hogy "kövér lennél", mert az egyáltalán nem , hanem csak formálódnod, erősödnöd, feszesítened kellene.

Mert olyan löttyedt hatást keltesz!

Nem bunkó akarok lenni, te kérdeztél........

Állj neki ezerrel erősíteni, nyárig mire bikiniszezon lesz, simán formálódhatsz!

HAJRÁ!

(majd tegyél ki újra képet augusztusban, milyen lettél!)

2011. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs felesleg a combodon, de valahogy nem tetszik a formája. A fenekedet viszont jó kereknek, formásnak találom.

Nem értem miért lenne szörnyű a feneke, mert nem lapos, és nem olyan mint egy kisfiúnak????

2011. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vagyok 63 kg, de izmos - mint ilyen semmilyen.. pff
2011. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sportolok. Atlétikázok (ebben értendő a futás is). Mit tehetnék még akkor, légyszi írjatok!
2011. márc. 23. 18:51
 9/13 anonim ***** válasza:
nem ertem miert van az h a csajok 80 szazalekanak nagy hasa van akarmennyire vekony....nekem van popom izmos labam es ahasam szep lapos...szerintem nem az szamit h ki hany kg vagy milyen vekony hanem milyen az alakja...a te alakodon meg van mit dolgozni....sportolj feszesits mert az sosem art
2011. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Réka, Alexandra, bármilyen alakformáló torna tudna segíteni. heti 3-4x csináld, de néha beiktathatsz aerob edzést is. és ne egyél szemetet, meg ne edd tele magad soha. akkor menni fog, én is hasonló alapokkal indultam, most már izmosabb vagyok
2011. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!