Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tud menni két hónap...

Így le tud menni két hónap alatt 10 kiló? És 4 alatt 14? És így éhes sem leszek? (főleg az esti órákban veszélyes rám az éhség)

Figyelt kérdés

Gondoltam megosztom veletek a terveimet, hátha el tudtok látni egy kis jó tanáccsal:


Reggeli: 1 kv, egy bögre zöld tea, 3hamlet, vagy 1 szelet vollkorn kenyét, vagy 1 szelet tk kenyér. 2 egység zöldség (két pari, két répa, két paprika, stb) sajt és/vagy tojás és vagy/túró. Utána egy bögre zöld tea


Tízórai: 1 pohár zöld tea, két egység gyümölcs.


Ebéd: Hús+saláta, vagy rizs+zöldség, joghurt vagy Hüvelyesek, esetleg kukorica, előtte utána egy pohár zöld tea.


Uzsonna: magok vagy műzli szelet, egy bögre zöld tea


Vacsi: zöldség + sajt vagy tojás, vagy túró, vagy hús előtte, utána zölt tea


Vacsi utáni nasi: gyümölcs (nem banán)


Lefekvés előtt: mályvatea


+2l víz naponta


Heti 3 edzés (30 perces, intenzív)


2011. márc. 24. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a műzliszeletet elfelejtetd, és eszel helyette egy natúr joghurtot, akkor kb. jó. De éhes leszel szerintem, bár attól is függ, mennyit eszel ebédre és vacsorára.

A zöld tea sok. Tévhit, hogy ha éjjel-nappal iszod, lefogysz. 2 bögre pont annyit ér, mint 7.

7 bögre tea az kb. 1,75 liter. Ha te 3,75 l folyadékot akarsz meginni naponta, jó eséllyes lesz baja a vesédnek. Ez túlzás! Kell napi 2 liter, max. 3., edzés után, ha szomjas vagy, akkor is kell. De napi majdnem 4 liter ugyanolyan rossz, mintha alig innál.

2011. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az van, hogy 20tskg-ként egy liter? hát én 82,5 vagyok most, tehát a 4 liter simán jó. Azért gondoltam a sok zöld teát, mert eltelít. A vesém akkor van kiakadva, ha 2 liternél kevesebbet iszom. A műzliszeletet pedig azért uzsinak, mert hátha akkor nem lesz már esti legyőzhetetlen éhség.
2011. márc. 24. 08:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám ki, hogy csak ennyit egyek. És miért ne ehetnél műzlit, hát mi ez lóverseny a fogyásért, már nem is lehet enni semmit? Persze mindenkinek van valami célja, gyors fogyásért erőltetett fegyelemmel kell enni. Én nem bírnám ki, ha néha ne ehetnék legalább egy sor csokit, vagy egy kis chipset, az életkedvemhez kell ennyi plusz. Nem akarom büntetni magamat. Én is visszafogom magamat, válogatottan eszek és kerülök minden necces ételt (péksüti, kenyér, sütisütés, nálam ezek voltak a bibik), illetve napi fél óra-40 perc mozgás, és szépen fogyok, sőt, a kg-kon talán nem is látszik annyira (2 hónap alatt 3 kg), de a csípőm 10 cm-vel keskenyedett, a narancsbőröm eltűnt, stb. Az alakom rengeteget változott. Én a szüléssel után 15 kg hájjal maradtam gazdagabb, a hasam olyan volt egy éven át, mintha még mindig babát várnék. 2 havi tornázással gyönyörű hasam lett, mindenki mondja, hogy fogytam, rám jönnek a régi ruhák, és tényleg csak 3 kg-t fogytam. Meg előtte 8 kg-t a szoptatás alatt, de akkor még mindig pocakosnak néztem ki. Már csak 4 kg van hátra és boldog leszek! :) És eszem ágában nem lenne csak ennyit enni. Ez szörnyű. :(
2011. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, a tegnapi irományomon pontosítok egy pindit. :) Most fogtam fel, hogy 2 hónap alatt szeretnél lefogyni. Hát szerintem az egy dolog, hogy keveset eszel, inkább mozogj többet!

Én amondó vagyok, hogy egyél egy kicsit többet, hogy ne legyél éhes, egyél amit szeretnél, mert megpusztulsz nélküle, és aztán mozogd le, a fogyáson nem fog változtatni. Szerintem.

Tegnap nem bírtam ki, és ettem két nagy szelet kalácsot nutellával! :D A vacsorám már csak egy tejeskávé volt, hogy bírjam a gyerkőccel szusszal, míg elalszik. Reggel lemértem magam, tovább fogytam, újabb 1 kg ment le 1 hét alatt. :) És dupla annyit eszek, mint te, változatosabban.

2011. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért vagyok kicsit nehéz helyzetben, mert nekem ahhoz is fogynom kell, hogy rendesen mozoghassak. Sajnos a térdizületeim egy balesetnél eléggé tönkrementek. nem bírják a terhelést, ezért komolyabb mozgást nem is tudok végezni, amíg nem megy le néhány kiló. Most találtam olyan edzést, ami kíméli a térdizületet, de amíg nem csúszik le legalább 10 kiló, addig a futás pl. biztosan álom marad. Úgyhogy elkezdek edzeni, de nekem muszáj lesz kicsit diétáznom is hozzá. Egyébként attól nem tartok, hogy nem szegem meg, de azért ezt szeretném megcélozni.
2011. márc. 26. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, értem. És te mit mozogsz, ami kíméli a térded? Nekem a bokámmal van hasonló problémám... Emiatt se kocogni, se futni nem tudok... Próbáltam, azóta fáj a bokám, amelyikkel volt egy esésem 10 évvel ezelőtt.

Szerintem nyugodtan szegd meg, persze mértékkel, de inkább egyél többet, mint hogy egyszer csak ráugorj az étlapra. :)

Én csak békésen tornázgatok itthon, sztriptíz aerobik Carmen Elektrával, ismered ezt a dvd-t? Van rajta egy 30 perces mindent átmozgató torna, én azt szoktam megcsinálni minden nap, nagyon klassz, és nem unalmas. Illetve nem olyan nehéz, de mégis átmozgat, meg le lehet izzadni is vele. :)

Meg letöltöttem egy zumba fitness lemezt is, az 45 perces, és nagyon klasssz! :)

No meg a séta, 1-1.5 órás sétákat teszünk a kislányommal. :) Ő még a babakocsikázást élvezi, mert ennyit még nem tud egyedül menni, 3 hónapja kezdett járni. :D

2011. márc. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én Curves edzésre járok, egész sok helyen van az országban: [link]


Igazából nem megerőltető egyáltalán, sőt pont csak annyira, hogy mg tök jól is esik. Kicsit gyógytorna jellegű amúgy, ma pl. reggel az átlagéletkor kb. 50 év volt, tehát ez tényleg kibírható, idősek is csinálják, és kíméletesen is lehet csinálni, meg megterhelően is.


Nekem nagyon tetszik, arra pont jó, hogy elkezdjek valamit mozogni. ja és az egyik edző gyógytornász is, tehát szívesen segít. Nálam porccal és szalagokkal is van gond, de ez olyan mozgás, ami izmot is épít, és a vázizomzat segít egyben tartani az izületeket.


Egyébként a zöld teázást kapásból buktam, és nem is tudom annyira betartani mint szerettem volna, de egyelőre a cél, hoyg rászokjak az egészséges táplálkozásra, a mennyiségekkel majd játszom később.

2011. márc. 30. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!