Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi körülbelül az ideális...

Mi körülbelül az ideális testarány számomra?

Figyelt kérdés

Tud valaki valamilyan kalkulátort az interneten erre?

Jelenleg még fogyni szeretnék, de már csak 4-6 kg-ot.

Szülés után rajtam maradt jócskán.

158cm vagyok és jelenleg 59 kg. 2 hónap múlva 28 éves. Most mértem magam, csípőm 90 cm, derekam 86, mellbőségem 93,5 cm.

Olyan 53-55 kg szeretnék lenni. Ennél nem szeretnék kevesebb lenni, mert akkor éreztem magam legjobban, mikor 52-55kg voltam.

Mondjuk a kilógramm annyira nem számít, azt kívűlről nem lehet olyan pontosan megsaccolni és különben sem az az érdekes, hanem, hogy külalakilag hogy nézek ki.

Körülbelül hány cm-t kellene lefaragnom magamból?


2011. szept. 6. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A BMI kalkulátor egy hülyeség!

Igazság szerint a magasságodhoz a 48-50 kg lenne ideális, de az 52-55 se rossz. A derekad kicsit vastag (bocsi), egyéb paramétereddel nincs gond.

A kg szerintem a te esetedben éppen fontos, mert elég alacsony vagy! Tornázz, mozogj sokat, kerékpározz, fuss és csökkenni fog mind a testsúlyod, mind a derekad kerülete.

2011. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, hogy pár cm-t le kéne adni a derekamból, viszont nem akarok az a vékony típus lenni. Párom szereti, ha van egy kis fogni való rajtam. 55kg voltam, mikor megismerkedett velem, most azt mondja, hogy már oké így, de én még le szeretnék adni pár kilót.

Köszi a választ.

2011. szept. 6. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
ahány cm vagy -100 akkor neked 58kg , 59 vagy az jó
2011. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

testzsírszázalék a lényeg, méresd meg - ott meg is adják, mennyi lenne az ideális testtömeged


nekem pl 64 kg a 159 cm-hez - szóval izomzat kérdése ;)

2011. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!