Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves lány vagyok 65...

Én egy 14 éves lány vagyok 65 kg és 168-9 cm. Nagyon szeretnék lefogyni, mert körülöttem minden lány szép vékony, akár modellalkat, én meg olyan rosszul érzem magam így. Szerintetek ez nagyon sok? És, hogy tudnék lefogyni? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 16:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia akármelyik hülye mondja hogy milyen vékony vagy tudom mit érzel. annyi vagyok körülbelül mint te, 175 centi 62 kg-ról indultam szerencsére fogtam 3 kg-ot és legalább 52 akarok lenni és leszek is! te többről indultál mint én, és még alacsonyabb is vagy. naponta 1-2 óra mozgás, a három órás diéta (nézz utána a neten.) pár hónap és meglesz!
2011. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

48 kiló nem álom! Inkább lidérc, és ne akarj anorex liba lenni. Az pedig tévhit, hogy találsz gatyát, mert nem igazán. Minden naci úgy áll rajtam, mint egy fiún... brrr, utálok tükörbe nézni - a hasam okés, de a lábam mint két cerka. Iszonyú. :S


Most próbálok normálisa(bba)n kajálni és inkább erősítek.

2011. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!