Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ez összesen...

Létezik, hogy ez összesen csak ennyi kalória?

Figyelt kérdés

Ma étrendem:

Reggeli: kb 50 g müzli 2,5 dl tejjel --> 200 kcal + 150 kcal = 350 kcal

Tízórai: 1 túró guru :$ 170 kcal

Ebéd: 1 szelet csirkemell sült gombával --> 100 kcal + 50 kcal =150 kcal [ez nekem gyanúsan kevés...]

Vacsora: 1 szelet narancsos Sun Mill [müzliszelet féleség]:$ --> 160 kcal


Összesen: 830 kcal [a túró gurut azért ettem mert nagyon édességhiányom volt, a sun mill-t meg nem tudom miért...]


Ez így összeszámolva nagyon kevés, én sokkal többre tippeltem. A gombában és a csirkemellben tényleg csak ennyi kalória van?


2011. márc. 25. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
igen. ha így kiszámoltad valóban ennyi van. de a 830 kcal szerintem sok. ezt kb. 3 óra folyamatos, megállás nélküli aerobiccal tudnád MIND ledolgozni, vagy másfél óra folyamatos futással.
2011. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha 830 kcal sok, akkor te mennyit eszel?? :O

Én úgy tudtam, hogy 1200 kcalnál kevesebbet nem ajánlatos enni...

2011. márc. 25. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első csak nem ért a fogyáshoz sem... van a napi szükséglet és azon felül amit ledolgozol sporttal.
2011. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na, még jön 2,5 dl tej --> 150 kcal


úgyhogy összvissz: 980 kcal.

2011. márc. 25. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

az lehet h kevés kalória DE azért olyan ételek is vannak benne vacsira IS ami 'egészségtelenebb' vagyis szénhidráttartalmú és ezektől lesz a narancsbőr...

ha sok zöldség gyümölcsöt eszel helyette és úgy annyi kalória az már SOKKAL jobb..

mármint ha az a célod h fogyj...

2011. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sun Mill nem lesz többet vacsira. :) Vagy a tej se jó? :S
2011. márc. 25. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Az első úgy értette, (szerintem, de javítson ki ha tévedek!) hogy a mennyiséghez képest sok a kcal. Mert egy 800-900 kcalból álló étrendet is össze lehet állítani úgy hogy teletömöd a hasad, és sosem vagy éhes - nekem sikerült :)

Ezt úgy lehet megtenni, hogy olyan ételeket eszel amik kevés kcalt tartalmaznak főleg. 100 gramm alma 30 kcal, vagyis fél kiló alma kb. 150 kcal, ami kevesebb mint a müzliszelet/guru amit ettél. Na de míg a müzliszelet a fél fogadra sem elég, addig fél kiló almát meg sem tud enni egyszerre! Úgy teletömheted a hasad az almával hogy csak na, míg a müzliszelet mellett gondolom éhes maradtál...


1. A reggeli ha ilyen cukros müzliből volt, egy kalap sz*r. Keverj magadnak saját müzlikeveréket, dióból, mogyiból (de óvatosan mert sok kcalt tartalmaznak, viszont kis mennyiségben egészségesek). Gyümit is apríthatsz bele - banánnal óvatosan!

2. Tízórai kalap sz*r. Ha édességhiányod van, egyél gyümit, kis mézzel. Vagy banánt. Vagy igyál banánturmixot, ilyesmi, de kerüld a csokit/müzliszeletet/túrórudit, gurut, minden ilyesmit!!! Heti max. 1-re korlátoznám le az édességfogyasztást.

3. Az ebédnél sztem elszámoltad. 100 gramm csirkemell 110 kcal + AZ OLAJ AMIBEN KISÜTÖD. (Remélem panír nem volt rajta mert az egy kalóriabomba. Csak nem írtad hogy panírozott volt-e, olajban sült vagy párolt v milyen volt. Ha párolt akkor csak 110 kcal) Sült gombához is használsz OLAJAT (1 ek olaj minimum kell hozzá ami alapból 90 kcal. Persze lehet több kanál volt ekkor még több)

Vacsi: szörnyű...


Hol van GYÜMÖLCS? A jó minőségű ch - barnarizs, tk kenyér, zabpehely??? A gomba pedig nem zöldség sajna... zöldségek is kellenének, ha lehet nyersen, de párolva, főzve is mehet. Estére fehérje + zöldség kéne:

tojás + zöldségek, jó minőségű felvágott - nem szalámi, sovány pulykamell, csirkemell, vagy párolt husi + zöldségek, kefir/natúr joghurt, vagy túró, stb.

2011. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

natúr csirke volt, panír nélkül. :)

Amúgy egyáltalán nem voltam/vagyok éhes ezek után.

Olyanfajta édességhiányom volt, amit egy gyümölcs nem enyhített volna. :P

És örülnék, ha kedvesebb hangnemben írnál. -.-"

2011. márc. 25. 23:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy osztod el a napi kalóriaadagod, belefér a csoki :) Főleg délelőtt, simán mehet. Én se ajánlom minden napra, de azért annyira nem szigorú ez a csokimegvonósdi, én egyik nap bevágtam egy óriási mars szeletet. Másnapra fogytam. Szóval a szervezetnek tökmindegy, amíg az az alap napi szükségletet nem lép túl, márpedig az a 900 nem lépte túl :) Persze cukros dolgok délután már hanyagolandók, a gyomorműködés ebédtájban a legintenzívebb. (ami neked ebédidő, ahhoz szokik a gyomrod)
2011. márc. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
21.47-es vagyok: hát bocs ha jó tanácsokat adok, bocs, ha értelmes és hasznos tippeket kapsz, tele csomó infóval. te raktál ki kérdést, én csak válaszoltam.
2011. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!