Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem a mai nap? Körülbe...

Sokat ettem a mai nap? Körülbelül hány kalória lehet összesen?

Figyelt kérdés
Reggel hihagytam a reggelit meg az ebédet. és ugy 2 órája ettem ilyen szósz félét, amiben cukkini volt meg egyéb zöldségek amiről halvány gőzöm sincs mi...és ettem egykistányér krumplipürét, meg egy kistányér fahéjas tejbegríízt, meg egy barackot. sok lehetett a mai nap ez? hány kalória lehetett? tudom, a tejbegríz az kissé gázos:/
2011. júl. 15. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Reggel hihagytam a reggelit meg az ebédet." EZ EDDIG 0 "és ugy 2 órája ettem ilyen szósz félét, amiben cukkini volt meg egyéb zöldségek amiről halvány gőzöm sincs mi..." NEKÜNK SINCS RÓLA GŐZÜNK SE, MIT ÉS MENNYIT ETTÉL

"és ettem egykistányér krumplipürét" MEKKORA NÁLAD EGY KISTÁNYÉR ÉS HOGYAN KÉSZÜLT A KRUMPLIPÜRÉ?!,

"meg egy kistányér fahéjas tejbegríízt," hOGYAN KÉSZÜLT ÉS MEKKORA EGY KISTÁNYÉR?!

"meg egy barackot" AZ KB 30 KCAL

" sok lehetett a mai nap ez? hány kalória lehetett? tudom, a tejbegríz az kissé gázos:/" HALOVÁNY LILA FINGUNK NINCS RÓLA



DE HA FELEMELNÉD A SEGGED, SPORTOLNÁL VALAMIT ÉS RENDSZERES IDŐKÖZÖNKÉNT ENNÉL AZ TUTI, HOGY HASZNOS LENNE

2011. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

figyelj..kiváncsi lennék te tudnál e 7órán keresztül, megállás nélkül rohangálás közben enni.:)

mikor ku.va sok dolgod van.:) de tényleg..szoljál bele hogy "ha felemelnéd a segged":) szerintem fogalmad sincs arrol hogy én nap mint nap mekkora távot teszek meg.:)

2011. júl. 15. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
autóval?:)
2011. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2.: XD


Kérdező...így van fogalmam sincs, vlágosíts fel róla


sőt add meg a paramétereid (kg/cm/év/nem)!, kép? a kajád paramétereit...és talán lesz némi fogalmam...bár ez utóbbi esetében kcal.hu és még számolnod sem kell, mert összeadja neked ;)

2011. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

őő..gyalog?;)

175cm/90kg.

de hogy mondjam már meg a kaja paramétereit?:D szerintetek kiméregettem, mert tudtam hogy én ezt meg fogom 2 ora mulva itt kérdezni, vagy mi?:D

2011. júl. 15. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor máskor leméred, és használod a kcal.hu-t ...bár első körben jó lenne, ha megtanulnád azonosítani, hogy mit eszel:"meg egyéb zöldségek amiről halvány gőzöm sincs mi."
2011. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha minden nap ilyen szarokat eszel össze-vissza akkor nem csoda, hogy 90 kg vagy. Fogsz is még hízni. Ha meg így állsz hozzá, hogy "jajj nem volt 5 percem 1 k.urva banánt megenni meg semmi", akkor nagyon meg fogsz lepődni mikor majd szembetalálkozol egy IGAZI étrenddel.
2011. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...

Ha te tényleg ennyit rohangászol egyész nap,és tényleg ilyen keveset eszel(bár az igaz hogy vackot,de kcalban akkor is kevés) Kérdem én: Mégis hogy a picsbe lettél te 90kg?? :O

Sőt, ennyi szaladgálás után (ahogyan azt te állítod) tiszta sportosnak és szálkásnak kellene lenned.

2011. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!