Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1 óra kerékpározással,...

Napi 1 óra kerékpározással, fogyhatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha elég intenzív, mondjuk dombnak fel is kell menni. Amúgy érdemes az étrendet is változtatni egy kicsit.
2011. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ártani nem árt :)
2011. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
megfelelő étrenddel nem kizárt:)
2011. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
40 perc is elég.
2011. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én nyáron szoktam napi 1-2 órát minimum bicajozni, csak mert szeretek, dimbes-dombos helyen, nyár lévén nem is ettem rettentő sokat, de egy dekát se adtam le. Bár ez adottságtól is függ.

Szerintem az étrendedet is kicsit át kell alakítani, több zöldség, gyümölcs, tojás, fehér húsok, kevesebb csoki, kenyér, krumpli, rizs, tészta. Kis odafigyeléssel tuti szép eredményt érhetsz el.

Sok sikert!

2011. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Én sokat reméltem a kerékpározástól annak idején, de nem figyeltema oda rendesen a táplálkozásomra, így nálam nem hozott jelentős változást. Aztán a kerékpározás mellett, egy ideje már csinálom a Béres Alexandra Dvd-t, eleinte nagyon nehéz volt, és még most is eléggé lefáraszt, de nagyon jól átmozgat. Heti 3-4 szer végigcsinálom. Ha valamiért elmarad akkor nagyon hiányzik. Szóval csak el kell határozni és kitartónak kell lenni. Ja és fontos a helyes táplálkozás. Egy hónap elteltével már valamit érez az ember.3 hónapmúlva nagyon látványos is lehet, ha becsületesen végigcsinálja az ember, és figyel a táplálkozásra. Nekem ez segített előmozdítani a fogyásomat. De volt olyan rész amikor fel akartam adni, de megéri végigcsinálni, mert nekem legalábbis olyan érzés volt mintha újjászülettem volna. Én 5 kg fogytam 3 hónap alatt, de nekem mindegy is volt az idő, csak elegem volt a tunyaságból, bár ha hamarabb rászánom magam akkor már nem itt tartanék. Vagy ki tudja!!! :)

Sok sikert!

2011. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 11 Kg-ot adtam le szobabiciklivel.Napi 50 perc, volt amikor 2x50 perc volt.Ez az 50 perc nállam 1000-1100KCal volt és 15-16 Km 19-22 Km/ó sebességgel.A kajában a szénhidrátot próbáltam 150g környékén megállítani, és sok fehérje turmixot ittam napi3-4, és próbáltam fehérjedúsan kajálni.Igy heti 1 Kg adtam le.Igaz hogy még rámférne -8Kg ,de már tele volt a hócipőm.
2011. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy heti 3x súlyzós edzés is volt.
2011. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt fogytad le biciglivel?
2011. márc. 29. 15:12
 10/17 A kérdező kommentje:

én 10kg szeretnék fogyni,egyenlőre,de több feleslegem van.

ezt augusztusra szeretném elérni,hogy lemenjen az a 10kg.

2011. márc. 29. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!