Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 43 km kerékpározással (kereken...

43 km kerékpározással (kereken 3 óra alatt, vagyis elég jó tempóban,5 perces pihenőkkel) mennyi kalóriát égethettem el?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon sok mindentől függ

ha aznap nem ettél eleget akkor nem igazán volt miből égetni, ha vékony vagy akkor szintén nem igazán

mondjuk én jó néhányszor 33 km-t bicikliztem megállás nélkül és kb 1 óra 45 perc alatt minden alkalommal de mégsem láttam változást kilókban vagy kinézetben

2010. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én elég sokat mozgok, focizok, kerózok, de még én sem láttam változást. Mondjuk nem is híztam, de nem eszek sokat egyáltalán...csoki, chips nuku és többnyire ásványvizet iszok. Az anyagcserém viszont borzalmas állítólag az ilyen összetett mozgásoktól beindul és úgy fogy az ember, nem konkrétan a kalóriaelégetéstől. Különben is úgy kimerültem, hogy otthon jól bezabáltam szóval reménytelen küzdelem.
2010. aug. 13. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

igyál csalánlevél teát, az segíti az anyagcserédet

amúgy ezért nem jó a kimerülésig sportolás mert utána nagyon megéhezel plusz úgy elfáradsz hogy már nem sok kedved lesz megint olyan sokhoz sőt lehet hogy már levesebbhez sem

2010. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
testsúly kg-od 4,5x - 5x égetted el
2010. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+ még azt szorozd be 3-mal
2010. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!