Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hany nap nemevés utan szukul...

Hany nap nemevés utan szukul ossze a gyomor annyira hogy utana keves is eleg legyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

ne legyél már idióta.

egyél. de csak nagyon keveset, és akkor, amikor már hallhatóan korog a gyomrod. így nem fogsz elájulni, és kb 1 hét után összeszűkül a gyomrod. nekem ment.

de azt meg ne csináld, h nem eszel semmit, mert csak falásrohamaid lesznek, és pont az ellenkezőjét éred el.

ugye nem ezt akarod? akkor ésszel!

2011. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:
44%

csak párszor írtam le akkor neked is.


nem a gyomor szűkül össze. ez eleve tévhit. a szervezeted áll be egy alacsony energiaigényű állapotba, a kortizol hormon miatt. ez csökkenti a tested energiaszükségletét, és radikálisan kevesebb is elég lesz. a gyomrod is szűkül, de ez elég minimális mértékben hacsak nem vagy 140 kiló, és nagyon lassan, hónapok alatt.


a kortizol hormon másik előnyös tulajdonsága is le lett írva párszor, kimaradó, esetenként teljesen eltűnő menstruáció, és persze az elsődleges funkció ami mindig bekövetkezik, az izmok teljes leépülése. utóbbi azért mókás mert lehet élni 7-800 kcal on elég szépen ha magas a kortizol szint, más kérdés hogy magánnyugdíjpénztár helyett a helyedben inkább a valami magán temetkezési pénztárat keresnék fel.


tény hogy van olyan pl budhista szerzetes aki egész életében ennyit eszik, és 100 éves, de milliószor több példa van arra hogy a nem megfelelő mennyiségű és minőségű táplálék komoly problémákat okoz a szervezetben...

2011. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem két nap után annyira ,,összeszűkült",hogy fél tányér kaját alig bírok megenni:/ nem volt időm enni pár napig..(2-3) és a napi kajám kb. 2 zsemle volt..és pár gyüm.
2011. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!