Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi kb 1200 kalóriát...

Ha napi kb 1200 kalóriát eszek akkor fogyok?

Figyelt kérdés
Futni nincs lehetőségem, de itthon csinálok naponta háton fekve 30 lábemelést, ugyan így 30x behúzom a hasam a lábamhoz, 30 guggolást, 100 oldalra dőlést és 100 olyat, hogy terpeszben vagyok és a jobb kezemmel érintem a bal bokám majd a bal kezemmel a jobbat. :D Ennyi testmozgás elég szerintetek?
2011. márc. 26. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fogysz le ha nem eszel eleget
2011. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem elég. Heti 3-4x fél órát rá kéne szánnod és elmenni futni. Az gyorsan és látványosan fogyaszt.
2011. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a mozgás nagyon kevés és nem is jó. Ha futni nem is tudsz elmenni, kardio jellegű mozgásokat végezhetsz. Nagyon jó például, ha kitöréseket végzel: lemész támadóállásba, megkapaszkodsz egy széktámlában vagy asztalban és a hátsó lábad felrúgod, amilyen magasra tudod. Legalább 2-3*10-et érdemes végezni mindkét lábra. De például a négyütemű fekvőtámasz is jó.
2011. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az első 3 válasszal,de ez lehet magán ügy is.

A kérdésedre válaszolva : Napi 1200 kal-tól simán lefogysz.Ha emellett még tornázol is ,akkor kicsit gyorsabban fogysz le mintha semmit sem csinálnál.

2011. márc. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csak 1200 kal bevitele mellett nem sok erőd lesz intenzíven mozogni szerintem. Szóval, ha mozogsz mellé, akkor koncentrálj azokra a területekre, ahonnan le akarsz adni. Bár ugye jó lenne tudni egy nemet meg egy súlyt, mert az se mindegy energiabevitelnél.
2011. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ettől a "mozgástól" nem fogsz ám lefogyni :)))
2011. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
55 kiló vagyok, de elég alacsony, egy kis felesleg van csak a hasamon. azt szeretném leadni. :)
2011. márc. 27. 09:11
 8/10 anonim ***** válasza:
nőknél (könnyű fizikai, ill ülő munkát végzőnél) napi 2500 kcal javallott. De ahogy gondolod.
2011. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nem gondolom. Amúgy ha 2500 kalóriát eszek naponta nem hiszem, hogy fogyni fogok. De ahogy gondolod. -.-'
2011. márc. 27. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez az ajánlás. Nem kötelező betartani, mert statisztikán alapuló megállapítás.


Ismerősöm is kb. annyit eszik mint egy kismacska o.o De ő már a kezdetektől ilyen kis étkű.

Mivel így nehezen lehet felmérni, hogy neked mire van igazán szükséged ezért nem is tudok igazán segíteni.

Lássuk be ez van.

2011. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!