Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem olyan ételeket...

Írnátok nekem olyan ételeket amelyek nem hizlalnak?

Figyelt kérdés

Minden olyan ételre kíváncsi vagyok ami egészséges és nem hízok meg tőle! Ha lehet írjátok meg, hogy ti miket esztek reggelire,ebédre, vacsira és a fő étkezések között...:)Kösziii:)


19/L


2011. márc. 27. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik étel sem hízlal.
2011. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaja, egyik étel sem hízlal, ha elégeted a bevitt kalória mennyiséget.


Ha nem, akkor a legegészségesebb, és a leg-kalóriaszegényebb kajától is hízni fogsz...

2011. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jojó persze ...de mégis kb. napi hány kalória az amit biztos hogy el is égetek és nem hízok?
2011. márc. 27. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt te tudhatod csak...


Mit csinálsz egy rendes napon? Ülsz egész nap a gép előtt, sétálsz a buszig két percet, aztán otthon heversz a gép előtt, vagy naponta lesétálsz két órát, meg futsz egy másikat? Elég nehéz megállapítani, hogy kb mennyi kalóriát égetsz, ha tippem sincs, milyen az életviteled :D


Amúgy remek kalória táblázatok vannak a neten, amíg írják, hogy 1 óra kocogás, futás, úszás, stb mennyi kalória kb.

2011. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát régen jártam edzeni de térdem miatt most hanyagolnom kell +asztma ezért nem sokat mozgok:S Majd nyáron talán újra próbálkozhatok
2011. márc. 27. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!