Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért adom fel mindig a...

Miért adom fel mindig a fogyókúrát? Hogyan tudnám magamban tartani a lelket?

Figyelt kérdés

1-2 hétig mindig határozott vagyok, hogy lefogyok, helyesen eszem, lemegy 2-3 kiló, tornázom is. Majd abbamarad. És ez már 1 éve így megy. Utálom a testemet, rosszul érzem magam a bőrömben, és mégse megy.


Ti mivel rugdossátok tovább magatokat?


2011. márc. 27. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden nap csak az adott napra koncentrálj! Ha szeretnél csinos lenni, legalább 3-4 hónap kell, most pl nyárig tarts ki! Én is most kezdtem. Mindig a cél jusson eszedbe,ha fel akarod adni! Hajrá! Mindenki lehet csini!!! Akármilyen hihetetlen !!
2011. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én konkrétan megígértem magamnak, hogy lefogyok vagy meghalok. :D

Végülis ez igaz is, 120 kg-ról indultam, de így nem volt élet az élet...

60-ig meg sem állok ;)

2011. márc. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz módszerrel csinálod. A fogyókúrának nem az önsanyargatás a lényege, hanem hogy egy rosszabb életmódot cserélsz egy jobbra. Finomabb és hasznosabb ételeket eszel jó étvággyal, miközben egészségesebbnek érzed magad. Pl. só helyett fűszereket használsz az ízek érdekében, kevesebb zsírt, ettől jobb lesz a közérzeted, szebb a bőröd, rossz minőségű műkaják helyett friss zöldségeket eszel stb.
2011. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!