Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A diabetikus csokinak van...

A diabetikus csokinak van bármi értelme?

Figyelt kérdés
Ma vettem egyet hirtelen felindulásból, mert egyszerűen nem bírom csoki nélkül, de 460 kalória van benne (utólag néztem meg) Ezzel az erővel egy egész snickerst benyomhattam volna.
2011. márc. 29. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
diabetikus csokikat cukorbetegeknek való, nem pedig fogyókúrázoknak!
2011. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a cukorbetegek számára van különbség, zsírcsökkentő diéta szempontjából nincs. Olyan meg, hogy nem bírod ki, nincs. Inkább az étrendedet kéne jól összerakni, mert tuti valamit nagyon nem csinálsz jól!
2011. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért veszem mert rendes cukrosat mégse akarok enni. Bár, ezeknek is nagy része fruktózos szóval tökmindegy:S Mostanában inkább átálltam a 70%-os étcsokira, abból nem lehet annyit enni. Ráadásul szerencsére édesítőszeres ráadásul nem fruktózos így feleannyi szénhidrát és kalória van a táblában mint a fruktózosban:) Meg mondom ilyenből nem tudsz olyan sokat megenni de közbe mégis jó érzés, mert mégis valami kis csokit eszel. :D
2011. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az van, hogy a gyomrom hiába van jól lakva, folyamatosan az az érzésem, hogy még ennem kell, amíg nem eszem csokit. Így az szokott lenni az eredmény, hogy megettem 3 mandarint, két almát, majd a végén a csokit IS. Ennek meg nincs sok értelme.
2011. márc. 29. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:

A csoki még mindig jobb, mint a péksüti, egyél fekete csokit, ha 60% felett van a kakaótartalma, abból megehetsz egy pár kockát, ugyanis abban van egy csomó jó dolog+ nem is tud felszívódni az egész.

A kalória meg tényleg nem minden. A rozskenyér is uannyi kalóriát tartalmaz, mint a fehér, de a rozskenyér nagyrésze rost,m tehát nem tudod megemészteni.

2011. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IronMan84 ***** válasza:
30%

A sima csoki tele van rossz minőségű szénhidráttal (olcsó ipari kristálycukor), amely fogszuvasodást, csontritkulást, elhízást, magas koleszterinszintet, rákot, daganatot, ásványi-anyag hiányt, vitaminhiányt, cukorbetegséget, magas vérnyomást, végtagsorvadást, izomsorvadást, májzsugorodást, látásromlást, lábüszkösödést, immunrendszer romlást, mozgásszervi megbetegedéseket, lebénulást (tolókocsiba kerülsz) ... stb. okoz néhány év vagy néhány évtized elteltével.


A diabetikus csoki jó minőségű szénhidrátokból készült, alacsony glikémiás indexű cukrokat tartalmaz, így a fent felsorolt megbetegedéseket megelőzheted a diabetikus csokoládé fogyasztásával.


Ha nem akarsz cukorbeteg, rákos, rokkant, ...beteg lenni akkor csak diabetikus csokit szabad fogyasztani az agyoncukrozott olcsó szemét minőségű ipari csokik helyett.

2011. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát persze te nagyonokos...majd pont a csokitól rokkanna le bárki is mi?! -.-"
2011. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!