Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A diabetikus dolgok mennyivel...

A diabetikus dolgok mennyivel jobbak?

Figyelt kérdés
Hallottam diabetikus ételekről,amik cukorbetegk számára jók.Azokban kevesebb a kalória?Én 173 cm és 55 kg vagyok,nem akarok már fogyni,de a súlyom szeretném fönn tartani.Az itteni fagyizóban lett egy diabetikus fagylalt csoport amiben három új fajta fagyi van.Étcsokis,és két gyömölcs mixes.Ezek mennyivel jobbak egy sima fagyinál?
2011. ápr. 23. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát. Azok annyiban jobbak, hogy kristálycukor helyett gyümölcscukor van benne. :) Nem emeli meg annyira az inzulinszintet. De kcalban kb ugyanannyi :( De sztem egészségesebb vmennyivel :)
2011. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azok a cuccok fruktózosok, szóval korlátlan mennyiséget nem ehetsz meg belőle, mert a máj nem tud elraktározni olyan sok fruktózt. De nézd meg mennyi fruktóz van benne, ha 50g felett az már zsírba megy.
2011. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennyi :D

de miért lenne jobb amúgy? a fruktóz ~1,4 szer édesebb a glükóznál, és valóban másképp dolgozza fel a szervezet, deee..

ha a súlyod szeretnéd fenntartani, akkor miért nem az étrendedet követed? :D

2011. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!