Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A műzli mindig hízlal?

A műzli mindig hízlal?

Figyelt kérdés

Én diétázom,keveset eszem,és 35 percet szobabiciklizem,ezzel lemegyek napi 15 kmt.Ébédelni ebédelek rendesen,de csak mértékkel este pedig már csk egy kis barna pirítóst eszem.Lehet a lassú fogyás a műzlitől?Amit én eszem:

100 g termékben:

385 kcal

8.5 g fehérje

64 g szénhidrát

ebből cuko 24,3 g

zsír 10,5 g

telített 5,1 g

zsírsav-

rost 7 g

nátrium 0,22 g

Ez nagyon hízlaló?Egyszerűen nem tudok műzli nélkül elindulni reggel,de ha nagyon gázos lemondok róla:(

14/l 175 cm/57 kg


2011. márc. 29. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Először is 175cm vagy és 57 kiló, nekem ez nem tűnik soknak.

Másodszor, attól függ, mennyi müzlit eszel.

Harmadszor, az sem mindegy, hogy hányszor eszel egy nap. 3 étkezéstől nem fog úgy pörögni az anyagcsere, mint 5-6-tól.

Az ebéd sem mindegy, hogy mi.

Estére egy barna piritós, az nem étkezés.

Inkább az van, hogy rosszul kajálsz. Nem jók a szénhidrátok, kevés a fehérje stb.

És 35p szobabringa az nem tud 15km lenni. Hacsak nem tekersz mint az őrült, könnyű fokozaton. Inkább természetben tekerj, ott ennyi idő alatt max 10km-t fog menni. :)

2011. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig, csak ha megeszik.

De neked nem fogyásra lenne szükséged, hanem egy pszichológusra, aki kezeli a testképzavarodat meg a kezdődő anorexiádat.

2011. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok anorexiás...hogy őszinte legyek csak a tánc miatt akarok még két kilót lefogyni,hogy könyebb legyen emelgetni:)első kommentelő:igen,35 perc alatt,mint az őrült tekerek 2-3-as fokozaton és úgy megy a 15 km.Ebédre a menzai kaját eszem,ami mindig más,nem tudom mennyire egészséges,de ott csak fele adagokat eszem,ami még így sem kicsi,hanem pont elég.
2011. márc. 29. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem tudom, de ha márkát írnál, könnyebb lenne, ha pl cerbona, nestlé, az biztos, hoyg nem fogyókúrás, igazából egyedül azok a műzlik jó, amiben teljes kiőrlésű gabonapelyhek vannak, iylet a dm polcokon találsz, alnatura, keress rá a googleben.


A kcal-tartalma nem jelent semmit, csak a rosttartalma számít.

2011. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!