Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol kezdődik a soványság/elhíz...

Hol kezdődik a soványság/elhízottság? Mi az a pont amire azt mondjátok, h ez az ember már nem "normális"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ránézel, akkor látod, hogy valaki sovany vagy kövér. Ez mindenkinél más, van akinek egy ember sovány, a másiknak meg ugyanaz az ember már kövérnek számit.
2011. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Doki azt mondta ,hogy egy még nem elhízott ,felnőtt ember súlya max 7-esel kezdődik,azaz ,legfeljebb 79 kiló. Aki már 80-90-100 valahány kilós,azon már mindegyiken van felesleges súly,túltáplált,és fogyózhat.
2011. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Upsz, doki mondta, vagy sem, ez jó nagy hülyeség. Egy 190 centis felnőtt férfi gebe, amennyiben 7-el kezdődik a súlya.

Most voltam szisztematikus orvosi kivizsgáláson, mérték a súlyom, magasságom és derékbőségem is többek között, s az eredmény az lett, hogy ideális, pedig a 161 cm-mhez 60 kiló vagyok. Ebben a fórumban viszont sokan kövérnek találnának, ezt abból gondolom, amilyen paramétereket szoktak néhányan beírni. Tehát minden relatív.

2011. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ez a maax 7-el kezdődik. Én 180 centi vagyok, erős a csontozatom, 80 kilósan sovány vagyok.
2011. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tegnap 08:45

Az is valszeg piacon vette a diplomáját akciósan.

Minden esetre jó gagyi orvos lehet...

2011. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Soványság: mikor tisztán kirajzolódnak a bordák, combok között meg rendesen át lehet látni mindent.

Elhízottság: Egyszer valahol olvastam, hogy a derékbőség nem haladhatja meg a magasság felét normál esetben.

2011. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó: ahoz hogy a dereka valakinek legalább megközelítse a magassága felét, minimum 100 kilónak kell lennie 180 centi magasságnál, és ezt is úgy értem, hogy abban a 100kg-ban csak minimális mennyiségű izom van. Nagyon el kell ahoz hízni, sok ember, ha akarná sem sikerülne, max valamiféle pajzsmirigyproblémával. Én 180cm vagyok 75kg-al, és szerintem a magasságomnak még a negyedét sem éri el a derekam :D
2012. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"utolsó: ahoz hogy a dereka valakinek legalább megközelítse a magassága felét, minimum 100 kilónak kell lennie 180 centi magasságnál, és ezt is úgy értem, hogy abban a 100kg-ban csak minimális mennyiségű izom van. Nagyon el kell ahoz hízni, sok ember, ha akarná sem sikerülne, max valamiféle pajzsmirigyproblémával."


Ez megint csak hülyeség, ahhoz nem kell 100 kilósnak lenni, csak valamivel alacsonyabbnak.


Pl. én 150 cm vagyok, és a 75 cm-es derékböséghez 55 kg.

2012. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előttem lévő: szerintem félre értelmeztél valamit, oda írtam, hogy a 100kg az kb 180 centi magassághoz mérten igaz, nulla izomma, sok hájjal. Ha alacsonyabb az ember, nyilván kissebb súllyal is el lehet érni hasonló szélességet.
2012. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7/9-nek:

180cm-es vagy és nincs 4 cm-es derékbőséged? Szerintem te akkor már halott vagy.

2015. febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!