Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok.164 cm...

13 éves lány vagyok.164 cm magas és 60 kg. Hány kilot kell fogynom ahoz hogy a testsúlyom ideális legyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 18:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
A 174 cm-es vok... Sportolok, természetesen, de fogyni is szeretnék, azzal meg inkább izmosodom...
2011. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező súlya teljesen normális, bármilyen kalkulátor, táblázat, orvos, minden sz*r megmondja.

(Nem a médiából kell kiindulni, ott persze, hogy sok...)

Nem kell fogynod, csak figyelj az étkezésedre, hogy ne egyél meg minden sz*rt, és mozogjál!

(Mikor én voltam 13 éves, még nemigazán volt ez ilyen téma, engem senki nem világosított fel, mit és hogyan tegyek az ellen, ahogy kinéztem, meg is lett az eredménye...)

De a 170akárhány centisek 50valamennyi kilóval, és még fogyni is akarnak, meg a 47 kg-os... valóban kivizsgálásra szorulnak. A súlyuk így is rohadt kevés a normálishoz, de még azt is csökkenteni, ott már gondok vannak. Természetes, hogy Ők nem így gondolják, mert testképzavaruk van...

2011. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, gyerekek, el fog fogyni a magyar, mert nem lesztek képesek majd teherbe esni sem.... Mellesleg pasi sem lesz sok olyan, aki zörgő csontokkal akar....khmm...


Kedves kérdező, pont jó vagy, ne fogyózz! Még fejlődsz! Valamit kezdj el mozogni, sportolni, még nem késő, jót tezs :) Találsz megfelelőt, akár csapatban érzed jobban magad, akár egyedül (pl. futás).

13 évesen még nincs ideális súly, hiszen növésben vagy, változol, nőiesedsz.


A másodikat nagyon gyorsan pszichológushoz kellene vinni!

2011. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!