Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez? Elkezdeném Shaun-T táncát?

Jó ez? Elkezdeném Shaun-T táncát?

Figyelt kérdés

Link: http://www.youtube.com/watch?v=NIuk7oO12Rw

Képekben akiknek sikerült lefogynia, de én normál alkatú vagyok eddig nem tornáztam semmit se,egyszer próbáltam RR vagy BA tornáit nem tetszettek, nagyon hamar meguntam. A videón jónak tűnnik, akkor változhat-e a testem? Ugye eddig nem tornáztam és eszem normálisan, nem kell diétáznom?

160/54 L vagyok.


2011. ápr. 1. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

izgalmasnak tűnik, lehet hogy én is kipróbálom.

az hogy hogy fog ez hatni a testedre, azt nem tudom, de ártani biztos nem árt.

2011. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem ez nagyon jó, mert ha nem is akkora változás lesz, mindenféleképpen mozgás ,úgyhogy már jó:) és nem unalmas, sztem én is elkezdem..hol lehet találni olyan videókat ahol a tánc van?:O
2011. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
guglibol le tudod tölteni, sztem változik a hasam mert nagyon jol megmozgatja, edzésterv is van hozzá ugyhogy igyekszem követni, meglátom milyen lesz, Rékás vagy Alexandráét nagyon hamar meguntam hisz unalmas is és megterhelő, sztem azt se biztos hogy változik igy vagy ugy.
2011. ápr. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!