Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen kivagyok mert mindig...

Teljesen kivagyok mert mindig elrontom, mit csináljak magammal? Szerinted ha fájdalmat okozok magamnak akkor visszatudom tartani az ehetnékemet (mondjuk megvágom magam ha éhes vagyok?

Figyelt kérdés

ezt ettem ma:

reggeli: 2db pászka, 2 db pizzás abonett kb 50gramm orda sajt, 1kiskanál ecetes torma, kígyóubroka

tízórai, alma, narancs

ebéd: fél szelet párotl hal 3 gombával és hagymával, fél tányér savanyú (káposzta, ubroka, fokhagyma, hagyma keveréke)

uzsonna: alma

vacsora amit még leírni is szörnyű 4 szelet húsvéti kötözött főtt sonka, 2 kiskanál torma, 1 kiskanál mustár

a sonkáknak csak a felsejét ettem meg, amin a hús van


2011. ápr. 3. 19:15
 1/5 anonim válasza:
50%
Sok zöldséget eszel még néhány gyümölcsöt is attól nem fogsz elhízni. Mondjuk ebből a tormából, mustárból és ecetes tormából visszavehetsz de am. nem hízalaló ez az összeállítás. A kérdésed meg nem értem, kicsit olyan mintha hisztirohamba lettél volna.
2011. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

meg ne haragudj, de te totálisan hülye vagy?

én mikor ennyit ettem anyám ki volt akadva hogy anorexiás vagyok (és valóban, 2 hét ilyen étrend után a mai napig hullik a hajam, be vannak esve a szemeim stb..)

én fogyókúra ALATT!! többet ettem mint amiért te most elkezdesz hisztizni

volt hogy vacsira 2 libacombot bevágtam egy nagy tál párolt káposztával. úristeen juj milesz.. hát semmi, mivel mozogtam mellette! ennyi a lényeg.

2011. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
hát ez semmi, én egyszer ettem a mekibe, és miután ránéztem a kalória táblára, egyszerűen elmentem 1 órát bringázni, és le is mozogtam, az a 4 szelet sonka nálam a reggelinek felel meg, és még így is fogyok hetente1 kg-ot.
2011. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
óriási, koplaltál egész nap
2011. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell megvagnod magad. Inkabb mikor ehes vagy, igyal meg annyi mentes vizet amennyit csak birsz,es utana meg raadaskepp mosd meg a fogad. Igy biztos nem akarsz majd enni.
2011. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!