Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mielött megjön nagyon ehetnéke...

Mielött megjön nagyon ehetnékem van mit csináljak? Mivel nyomjam el az ehetnékemet?

Figyelt kérdés
Nektek is szokott ilyen lenni h mensi elött 1szerűen bármit bármikor?? amugy meg nem szoktam édességet enni , 6után meg semmit de ha ilyen van akkor még este 10 kor is jöhet a csoki?? ti ilyenkor mit csináltok?
2009. júl. 7. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én néha leginkább hagyom magam és eszek (persze nem zabálok!!) de egyébként éhséget ivással és tornázással (izzassztóval) tudom legjobban elnyomni. Kettő együtt nekem mindig beválik.
2009. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a tejet, igyál meg egy nagy pohárral. Ha meleg, langyos, még jobb. Nálam elég laktató szokott lenni, ráadásul állítólag jobban alszik tőle az ember, valami összetevője révén.

;]

2009. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
Nem kell elnyomni.Ilyenkor lelkifurdalás nélkül "bűnözhetünk" ugyanis gyorsabban ég a zsír és így nemrakodik le zsír formájában.Persze nem a féktelen zabálásra gondolok:DD
2009. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%
Nha ezt jól megfogalmaztam énis :'D Mind1 remélem érted a lényegét :D
2009. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én előtte sosem vagyok éhes, csak nagyon ritkán közben tör rám. Akkor eszek rendesen, kiadósan. Jó fűszeres, ízletes kajákat. (Bár én amúgyis azt szeretem). Ha nem eszek, akkor ideges vagyok arra meg nincs szükség.

De ha megiszol egy nagy pohár innivalót akkor az segít, hogy ne egyél annyit.

2009. júl. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én rengeteg csokit meg sütit meg édességet eszek ilyenkor, és tényleg nem hízok meg tőle. tökjó:D
2009. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 nagy Subway-szendvicset javaslok 2 liter kólával.
2009. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!