Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit jelent nálatok kérdezők...

Bix kérdése:

Mit jelent nálatok kérdezők az, hogy "formásodni szeretnék"?

Figyelt kérdés
komolyan érdekelne, mert mindenki ezzel jön, de megfoghatatlan a cél amit egy lépésben kitűz ezzel maga elé. érdekelne ki mit akar ezzel elérni, és kinél mit fed ez a szó...
2011. ápr. 6. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ledolgozni a zsirpàrnàkat!
2011. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
értem én, de ha belelapozol a kérdésekbe itt a rovatban 90%ban legalább az szerepel hogy fogyni/vékonyodni szeretne _és_ formásodni... ez valami olyan fogalom amivel a kérdezők sincsenek ezek szerint tisztában
2011. ápr. 6. 21:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálam feszesebb testet, löttyedt zsírpárnák helyett izmosabb, rugalmasabb, de nem feltétlenül vékonyabb alakot.
2011. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én 160 centi vagyok és 48 kiló. Nálam a formásodás annyit tesz,hogy szeretnék combra,fenékre és vádlira némi izmot, pont annyit,ami még nőies. Nálam ez a formásodás. :D

Engem főleg az akaszt ki,hogy mindenki lefogyni akar, aki meg szeretne kicsit felszedni,az ki van rekesztve. Pl.a google-találatszámban is ez látszik. ha beírom,hogy fogyókúra,akkor kijön 22 millió találat,ha azt,hogy hízni akarok,akkor meg a negyede.

2011. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálam a formásodás azt jelenti,hogy centiben fogyni tornával,nem koplalással!
2011. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nah ez érdekelt. a társaság fele fogyást ért alatta, más izmokat építene... ez azért vicc mert a két folyamat ellentétes, és teljesen más étkezést igényel... az embert az ilyen kérdésekre adjon tanácsot ha tud. formálódni szeretnék... én meg megérteni hogy mit akarsz:)
2011. ápr. 6. 21:17
 7/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "margitszigeti futó" aki nemrég tett fel kérdést, gondolom nálam sokalltál be. :)

Szóval nálam annyit jelent, hogy amióta mozgok és odafigyelek az étkezésemre a vádlim pl. izmosabb lett, míg a fenekemről és combomról égettem a zsírt, szóval az alakom is valamilyen szinten formálódott, átalakult. Nőiesebbnek érzem magam, de nem kigyúrtnak, én ezért nem használom azt a kifejezést, hogy izmosodni szeretnék.

2011. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De nem értem, ha annyira ellentétes a 2 folyamat akkor miért kőkemények a combjaim és feszes a hasam amióta sportolok és diétázom (és mióta -15 kilóval kevesebb vagyok)?
2011. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

azért ellentétes, mert a fogyáshoz szénhidrát szegény környezet kell, míg az izom fejlődéséhez szénhidrát gazdag. a fehérjét nem keverem most ide, fogyásnál is mehet bőséggel, izomnak meg elengedhetetlen...


zsírból nem lesz izom. soha semmilyen körülmények között és senkinél. azért feszesebb, keményebb a combja valakinek edzés mellett diétával fogyva, mert lekerül róla a zsír. ha fogysz nem építesz izmot, hiszen a mérleg is kevesebbet mutat, a zsír pedig könnyebb mint az izom jelentősen. olyat pedig páréves testépítésem alatt nem láttam hogy valaki zsírt adjon le és nőjjön a tömege, azaz izommá alakuljon:)

2011. ápr. 6. 21:28
 10/17 A kérdező kommentje:

margitszigetes:D


igen. te voltál ma a sokadik, akinek egyszerűen nem lehet tanácsot adni az előbb említett gondok miatt... ha azt mondom hogy vegyen vissza chból akkor fogyni fog. ha azt mondom hogy adjon még neki és más jellegű mozgás kéne, akkor meg izmosodik. de ha nem lehet kideríteni hogy mit akar...

2011. ápr. 6. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!