Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Formásodni szeretnék, hogyan...

Formásodni szeretnék, hogyan lenne hatásos ez a kombináció?

Figyelt kérdés
Futni szeretnék reggelente, eléggé régen mozogtam (gyakorlatilag középiskola befejezése után nem is), ezért eleinte csak 2-3 kilométerrel tervezek. Emellé Rubint Réka 20 perces tornasorozatából szeretnék gyakorlatokat végezni. Főleg a fenekemre kéne dolgoznom, illetve a csípőmre. 170 cm vagyok, és 65 kiló, így a fogyásra annyira nem is szeretnék rástresszelni, csupán formásodni és feszesíteni a testemet. (És persze, amíg mozogtam sokkal jobb volt a közérzetem, ez az egyik fő indítékom is.) Milyen gyakorisággal kéne futnom, tornáznom, hogy látható eredményt érjek el a közeljövőben? Jó tanácsokat várok, igaziból sose mozogtam aktívan, de szeretném most tényleg elkezdeni, az egészségem érdekében is. Köszönöm, 21/N
2011. júl. 29. 23:53
 1/8 anonim válasza:
2011. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Menthetetlen vagy kedves kérdező...

Nem akarsz fogyni de feszesebb akarsz lenni. Áruld már el, ezt, hogy gondoltad? Azért vagy plötty mert zsíros vagy, igen zsíros vagy hiába vagy csak 65kg! Nem a súlyoddal van gond hanem a testzsírszázalékoddal! Ezen viszont nem lehet csak úgy se perc alatt változtatni. Ahhoz, hogy kevesebb legyen a testzsírod tökéletes étkezés és tökéletes edzés kell. Nem maga a fogyás a nehéz hanem a zsírból fogyás. Azt meg el ne képzeld, hogy te fogyás nélkül tudsz változtatni a testzsírszázalékodon... bár meg lehet oldani, de akárhányszor javasoltam a hozzád hasonló nők elküldtek a p1csába mert nem akarták hallani az igazságot!


Megmondom én neked, hogy tudod ugyan erre a súlyra visszahozni magad úgy, hogy szálkásabb leszel...

- Elsőnek felpakolsz magadra mindenhova egy kis izmot, tömegnövelő étrendet követsz és elmész konditerembe edzeni. Amikor felszedtél 5-7kgot aminek ha jól csinálod nagy része izom lesz, akkor ugyan úgy a konditerembe ugyan azt az edzést követve elkezdesz szálkásítani (egyedül csak a kaja tér el a két edzésmód között). Amikor megcsináltad a szálkásítást a tömeged ugyan ennyi lesz mint most de kevesebb lesz a testzsírszázalékod.


Rubint Rékát egy határozott mozdulattal dobd ki az ablakon, lósz4rt se fogsz vele elérni. Főleg hasból, csípőből fogyni nem lehet, helyi zsírégetés nincs. Ami neked kell az teljes testes edzés, lehetőleg konditerembe (ha azt akarod csinálni amit írtam akkor csakis a konditerem jöhet szóba) de otthon is le tudod nyomni ha veszel egy tárcsás kézisúlyzót. Diétának olvass utána: [link]


És mielőtt jönnél nekem azzal, hogy nő vagy, mit képzelek magamról, hogy ilyeneket írok neked, hogy konditerem súlyzó meg ez a link jusson eszedbe, TUDOM, hogy nő vagy. Attól ne parázz, hogy kigyúrt leszel esélytelen a dolog a nők amúgy se izmosodnak kellő mértékbe arról nem is beszélve, hogy 65kgosan ki az isten lenne kigyúrt?!

2011. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de értelmes, és a hozzászólásodat kimondottan konstruktívnak találtam, szóval a p1csábaelküldés helyett egy zöld kezet, és egy köszit küldök. !
2011. júl. 30. 09:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, ez már egy automatikus reakció felőlem, de úgy látszik egyre inkább kezdenek értelmesebb nők itt fórumozni. Sajnos viszont a 90%a még mindig egy köcsögnek tart (bár ezt nem tagadom) tartsanak, de nem akarják elfogadni az igazságot. Mind csak azt várja, hogy azt mondjam: jájj hát rubint rékácskázgassál akkor szép alakod lesz... meg jájj este 6 után ne egyél akkor meg... ne ez nekem nem megy, inkább tartsanak bunkó f4sznak de legalább mondjam az igazságot, főleg ilyen témába. Nem mondom, hogy profi vagyok, de sokat láttam már az életbe, és amikor csak tehetem bővítem a tudásom ebben a témakörben.
2011. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:
fruttinál a pont. normális konditermekbe meg még normális emberek is megfordulnak, esetenként segítenek, és jó szokott lenni a közösség is:)
2011. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg picit off .Zuglóban tudtok jó konditermet ahol jó személyi edzők is vannak??? :) kÖszönöm
2011. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen:)
2011. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!