Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok a szauna is...

Ha fogyni akarok a szauna is némi segítség lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy tudom,hogy a szauna nem segít a fogyásban(én lassan 2 éve rendszeresen szaunázok,és egyetlen egy dekát nem fogytam vele) viszont a narancsbőrt eltünteti,és szép sima,feszes lesz az ember bőre.
2011. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:
58%
jaja a legjobb fogyási módszer, ha nem szándékozol vizet inni soha többet. vizet veszítesz vele, a bőrödnek és a keringésednek se tesz rosszat, de ezen túl a fogyásba nem szól bele jelentősen
2011. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
ezt most miért mondod? ha épp az a "baja" hogy túl sok vizet "raktároz" akkor lehet jó a szauna, csak azok az emberek akiknek mondjuk csúnyán ödémás a lába ált. nem bírják a szaunát a keringési rendszerük miatt. szaunázni szoktak a sportolók is mérlegelés előtt. zsírt nem fog leadni de attól még lehet nagyon jó hatása.
2011. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10.47 akik "túl sok vizet raktároznak" azokat úgy hívják, hogy szív, vagy vesebetegek... Nekik nem igazán szabad szaunázni :S

Egészséges embernek jó a vízháztartása. Már ha iszik eleget...

2011. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
,, az emberek akiknek mondjuk csúnyán ödémás a lába ált. nem bírják a szaunát a keringési rendszerük miatt." ugyan ezt irtam én is
2011. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!