Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ettem 1 tenyérnyi csirkemel...

Ma ettem 1 tenyérnyi csirkemellet kisütve semmi zsíradék alá csak 1 gerezd fokhagyma és delikát egy leheletnyi. Hozzá ettem 1 hóvirág kétszersültet és 2 szelet abonett kenyeret. Fogyókúra alatt ez megengedhető mennyiség vagy gyorsan felejtsem el?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egész nap ennyit ettél vagy ebédre.ez nemhogy sok de de szerintem kevés...ezt tarthatod,de napont egyél 5x keveset.sok gyümölcs,zöldség,igyál sok vizet,a csirke, hal,sovány marha ok.kenyérből magvasat.
2009. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Ezt 16órakor ettem. délig sok zöldtea és gyümölcs bár a gyümölcsöt nem szeretem de a szépségért szenvedni kell!!!! Zöld tea: 1 liter vízhez 5 teáskanál teafű semmi cukor és édesítő mindenkinek olyan rossz mint nekem? nem baj ha előre megcsinálom? úgy jó ha megmelegítem mikróba az előre elkészített teámat?
2009. febr. 28. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:

mindegy mit iszol csak ne legyen benne cukor.

vagy is egy hete elkezdtem én is már 10 éve fogyózom, most újbol, igazábol nem is az a lényeg hogy fogyjak inkább hogy ne hizzak, mert 3 hónap után sokat felszedek.


de néha szédülök olyankor szoktam a teámba egy kanál igazi cukrot tenni mert akkor leesik a vércukorszintem.

amit ettél jó, így tovább. a husi mellé fözhetsz gyenge répát, borsót, karfiolt, még egy kis föt krumpli sem árt.

2009. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2009. márc. 2. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!