Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem 900 g (szo szerint!...

Megettem 900 g (szo szerint! ) csirkemellet 2 tanyer salataval. Sok vagy rossz ez?

Figyelt kérdés

Most ugy erzem, hogy szetrepedek, de nem tudtam megallni hogy ne zabaljak.


Reggelire meg ittam csak (nem voltam ehes). 1 pohar tejet es 2 pohar 100%-os narancslevet.


Ebedre azt ettem ami a kerdesben van.


Vacsira 2 tanyer salata lesz megint, ami ebbol all: zold es lilasalata+repa+paradicsom nyersen felvagva MINDEN NELKUL. (nincs se olaj, se martas rajta, csak meg van mosva vizzel es ennyi.)


170 cm magas vagyok es a sulyom 66 es 63 kg kozott ingadozik. (azt hiszem...)


Regen mereckedtem (3 honapja), csak a mereteimet tudom ami ez:


has: 81-82

derek: 63-64 (en ezt megfeszitett "hassal" szoktam merni)

csipo: 85

comb: 54-55 (mikor-hogy...)


2011. aug. 25. 15:13
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, es szeretnek 55 kg lenni.
2011. aug. 25. 15:14
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha nap közben normálisan ennél, nem lennének zabarohamaid.
2011. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kerlek, irjatok tobben nekem erre. Tanacsok, hogyan fogyjak tovabb...stb.stb.


Sporttal nincs bajom, nem allok vele hadilabon. Minden nap kb. 1,5 orat ugralok mint egy majom. Futni, azaz kocogni -aerob szinten- (SAJNOS!!) csak jovohettol lesz alkalmam megint, amit reggelente csinalok 1 orat.

2011. aug. 25. 15:16
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

1., Mi a francnak fogyózol...Ugyanazok a méreteim, mint neked, és úgy nézek ki, mint egy nő, nem úgy mint Samu a bioszszertárban....

Egyébként ez 1200 kcal mára, ami kevés... És reggelizz normálisan

2011. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazabol,nem voltam ehes sem annyira, csak mivel, hogy kaptam keszen ezt a hust (most az mindegy hogy honnan) nem volt szivem kidobni. S elrakni meg nem lehet (korulmenyek miatt). Munkas vagyok es etterembe kaptam ezt nem lehetett elcsomagoltatni, mert itt a munkasok nem vihetik el a kajat (azt nem tudom, hogy miert...).
2011. aug. 25. 15:18
 6/20 anonim ***** válasza:
amíg nem tudod megállni hogy keveset egyél addig esélytelen. mert ezekszerint reggel koplalsz délben 4 embernek való adagot eszel este meg megint koplalsz. ezzel nem fogsz fogyni. mértéket kell tartani sosem szabad annyit enni hogy kényelmetlenül tele legyél. egyél naponta 5x keveset! ebédre a 900 gramm helyett maximum 200 lehetett volna és vacsorára is ugyanennyi. uszonnára ehettélvolna mondjuk 100grammot. nem lettél volna éhes egész nap és mégis feleannyit ettél volna.
2011. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

15.18!


Te hany kg vagy?

2011. aug. 25. 15:24
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha nekem szólt a kérdés, 66 kg vagyok, és 173 cm.
2011. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

mondom, hogy nem is az ehseg miatt ettem ezt meg hanem inkabb mert nagyon skot vagyok...nem volt szivem otthagyni...


ha otthon lennek, akkor tuti hogy nem csinalnek magamnak ennyit.....

2011. aug. 25. 15:25
 10/20 anonim válasza:
Őszintén, minek akarsz fogyózni? Semmi értelme, mert dagadt tuti nem vagy! Inkább a normális, kiegyensúlyozott táplálkozásra figyelj, étkezz változatosan, tartsd fitten magad. (persze amennyire időd engedi)
2011. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!