Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, akkor a mellem...

Ha lefogyok, akkor a mellem is kisebb lesz. De így sem valami nagy, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valami ötlet...
2011. ápr. 9. 19:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem én írtam ki, hanem a kérdező, szóval mondd rá, hogy nagyon okos. xD
2011. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

mutterscheiße!

ne egy hozzászólás alapján ítéld meg, hogy valaki buta-e vagy nem -.- én meg mondhatnám rád, hogy egy elfuserált, elkényesztetett sznob vagy

képzeld el, hogy nem vagyok ,,buta", de ezt neked hiába írom, mert lehet, hogy nem is tudsz olvasni, mert a szolgád ír helyetted, te lóherekoponyás idióta

2011. ápr. 12. 14:48
 23/31 ssup ***** válasza:
Ezt aztán megmondtad. Nem vagy több 12-nél ugye? ;)
2011. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

16 éves, és hidd el, olyan cifrát írna, ha ez nem lenne:

„A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, (...) trágárkodásért, (...) közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!”

2011. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 ssup ***** válasza:
Ez egy tipikusan olyan kérdés amiben a kérdező teljesen vékony, és a barátnője meg győzködi hogy nem kövér, és itt beszélgetnek hangulatjelek áradatában. Nem tűnik túl komolynak a problémád. Ha ronda szavak nélkül nem tudod kifejezni magad, akkor inkább ne is írj semmit :)
2011. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem poénból írtam ki a kérdést, most arról nem tehetek hogy egy jó barátom irt alá !! Ettől függetlenül másoktól A KÉRDÉSEMRE AKAROK KAPNI VÁLASZT !!!!! És nem azt hallgatni , hogy milyen buták meg idióták vagyunk !! mert nem azt kértem hogy oltogassanak itt!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 13. 16:12
 27/31 anonim ***** válasza:

Hangulatjelek nélkül nem vagyunk önmagunk. xD


Amúgy meg, semmi értelme még 4 kilót leadnod, hidd már el, hogy nem vagy kövér, vannak nálad 50× kövérebb emberek is, ők meg aztán tényleg le akarnak fogyni, te meg itt rinyálsz a hatvanakárhány kilóddal xD

A másik meg az, hogy egyáltalán nem is látszik rajtad semmiféle kövérség!! Nem értem mit vagy úgy oda. Inkább a fontosabb dolgokkal foglalkozz, mint pl...tanulás... XD

2011. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, 52 kiló XD nem emlékeztem... xD
2011. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Cs.P. !!!!!!!!!

SOHA nem voltam hatvan kiló sem, nem hogy hatvan akárvalahány !! És nem is leszek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OOOOO hát nem, egyáltalán nem emlékeztél jól !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 13. 18:09
 30/31 ssup ***** válasza:
Mert a hatvan kiló az "gáz" szerinted? Igen le fog fogyni a melled.
2011. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!