Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felgyorsítani,...

Hogyan lehet felgyorsítani, illetve újra beindítani a fogyást?

Figyelt kérdés
68 kg-ról indultam, két hónap alatt lement 6,5 kiló, egészségesen eszem, naponta négyszer, keveset, sok fehérjét, kevés, jó minőségű szénhidrátot fogyasztok, este már semmit, sokat iszok, sima, mentes vizet, hetente hatszor tornázok egy órát, ebből fél óra kardio mozgás, fél óra alakformálás és mégis megálltam 61,5 kilónál, már hetek óta, egy dekát nem mozdul. még pont 6,5 kilót kellene leadnom, és már csak 2,5 hónapom van.
2011. ápr. 10. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

bírom ezeket a határidőket: jutott volna eszedbe hamarabb


amúgy meg anyukám, ne a mérleget nézd, hanem a tükröt és a centiket


szerinted heti 6*1óra torna nem fejleszt izmokat, vagy mi?


milyen magas vagy amúgy?

2011. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

apukám, hamarabb éppen egy császáros szülés utáni felépülésben voltam, szerinted mikor lett volna ideális a pillanat? 8-9 hónapos terhesen (amúgy 9 hónap alatt össz. 10 kilót híztam)? vagy a műtőben? doktor úr, ha már úgy is szike van a kezében, ugyan faragjon már le rólam 8-10 kilócskát...

bírom ezeket az idióta okoskodókat. soha nem jutott még eszedbe, hogy a világ összetettebb, mint ahogy te a szűk kis agyaddal látod? vagy, hogy esetleg kérdezz, mielőtt ítélkezel?

ezek után ugye nem haragszol, ha a rendkívül okos kérdéseidre nem válaszolok és megvárom, míg valaki segítő szándékkal ír?

2011. ápr. 10. 11:36
 3/19 A kérdező kommentje:

már megint mellé: 5 hónapja szültem, de az első három hónapban a szoptatás beindulása és a műtét miatt nem sportoltam. ejnye, ejnye: mint az előbb említettem: kérdezel, átgondolsz, válaszolsz! Lassan kezdesz szórakoztatni:) és valóban nem történik semmi, ha nem fogyok le, nem dől össze a világ, csak évek óta először megint tengerhez jutok, és szeretnék jól kinézni.

na, gyere, mondj még valami okosat:)

2011. ápr. 10. 12:15
 4/19 anonim ***** válasza:
az egyik napon zabálj be jól, és a fogyás újra megindul.
2011. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan van igazság ezekben a rendkívül primitív válaszokban, de szerintem ha valaki csak rosszindulatát akarja kiélni az ne jöjjön ide írogatni mert fölösleges.

Nyilván nem dől össze a világ ha nem sikerül a kívánt időpontig lefogynia, de tegye fel a kezét aki még nem álmodozott arról, hogy egy jó kis nyaraláson majd anyuka létére is dögösen végigvonulhat a strandon.

Ezt nem azért csinálja az ember mert összedőlne a világ, hanem önmagáért, mert jólesik.


Kérdező: szerintem most iktass be egy kis méregtelenítést hátha azzal beindul valami. De ha mégsem sikerülne azzal sem dől össze a világ. Heti 6 torna mellett elég sok izom följöhetett már aminek azért van súlya. Inkább a centit nézd és ne a mérleget.

Sok sikert!

2011. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
persze, ha valaki a másik képébe vágja az igazságot, akkor már primitív...szoptató anyának meg méregtelenítést ajánlani??????? az meg a gyerek elleni merénylet...kérdező, ha ennyire nagyon okos vagy, akkor meg már rég elmentél volna az orvosodhoz segítséget kérni...
2011. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként én úgy fogyózom kedves kérdező, hogy edzés előtt betekercselem magam, majd 2-3 réteg ruhát veszek magamra, úgy edzek végig kb. egy órát. Literszámra folyik az izzadtság, nekem nagyon bejött, csak úgy csúsznak lefelé a centik...;)
2011. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, ez kiderült.Ha ennyire a szíveden viseled, akkor keress személyi edzőt.Itt senki nem fog tudni átfogó választ adni!Ugyanis nem ismerjük sem a csontozatod, sem a testfelépítésed.Általánosságban azért elmondható, és sértődés ne essék, hogy egy arányos nőies alkat (amit korábban is sporttal csiszoltak), nagyon jól fog mutatni a fürdőruhában ennyi plusszal is.Amennyiben genetikailag, arányosság szempontjából nem elégedett valaki az alakjával, azon a fogyókúra nem segít.Olvass utánna a fogyási periódusoknak, vagy szakember, de minimális tudás nélkül ne kezdj ekkora kúrákba.Valószínűleg ezt érezték páran provokálónak, meg a hozzáállást.

(Ha a megfelelő helyen kerekednek a dolgok)

2011. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csinálj egy jó kis kajálós napot, azzal talán becsapod a szervezeted! Most átállt takarék üzemmódra.

És tényleg a centiket mérd inkább, ne a súlyodat! Hidd el, szép leszel, ha ilyen szorgalmas vagy!

2011. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fantasztikus válaszok!Zabálj,mert azzal becsapod a tested!Elárulom,hogy attól nem fog felgyorsulni az anyagcseréd,ha eddig egészségesen táplálkoztál!Nehogy bedőlj ilyen marhaságoknak!Inkább légy türelmes,minden életmódváltásban előfordulhat,hogy egy időre megáll a fogyás,na akkor kell kitartónak lenni és folytatni!
2011. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!