Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt el lehet veszíte...

2 hónap alatt el lehet veszíteni egy 15 kilós fölösleget?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem akarom kipróbálni, nem is hiszem el, de annyira erősködnek egyesek, hogy elbizonytalanodtam. Szóval ez lehetséges?
2011. ápr. 10. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hét alatt is lehet ennyit fogyni, de nem zsírból

és lehet ennyit fogyni egészségesen is 2 hónap alatt, de akkor meg kicsinálod magad annyit kell sportolnod

2011. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
komolyan? :D hát kegyetlenül hangzik
2011. ápr. 10. 17:31
 3/5 anonim válasza:

Nos, én úgy tudom, hogy heti 1 kiló ami egészséges fogyás. :)

Ezért inkább javaslom, hogy maradj a heti 1 kilónál.

2011. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
leírtam alább hogy nem szeretnék fogyni, csak arra voltam kíváncsi ez lehetséges e, mert annyira erősködnek néhányan, hogy igenis lehet, nem egészséges, de igen, hogy gondoltam akkor megkérdezem :)
2011. ápr. 10. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ez elég összetett. Én két hónap alatt fogytam 15 kg-t.


De! 110 kg-ról kezdtem.

Fogyás előtt:

napi kb fél kiló kenyér minden jóval, kakaó, kóla, édesség, szinte mindig rágtam valamit, sütik, tejbegríz, sok gyors kaja, kevés ivás, és semmi mozgás.


Fogyás közben:

Max 2 szelet toast kenyér reggelire, semmi édesség, sovány húsok sütve, sok zöldség, gyümölcs, étkezések fix időpontban, vacsira leginkább fehérje. Rászoktam a vízre, és legalább 3x annyit iszom, mint korábban.

Mozgásként napi másfél órát sétálok és fél órát biciklizem.


Nem vagyok gyenge, sokkal jobban érzem magam, és összesen kb 30 cm-rel lettem kisebb.

Természetesen az egész képtelenség lenne, ha nem ilyen nagy a kezdősúly és nem élt az ember korábban ilyen mértékig egészségtelenül.

2011. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!