Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A terhesség alatt felszedett...

A terhesség alatt felszedett kilóim meg se moccannak. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt 50 kg voltam a 163 cm-hez, annak is nagy része izom, mert heti 5-6 alkalommal sportoltam, keményen, imádok mozogni. Még terhesség alatt is vízitornáztam, igaz csak heti 1x. Kívánós nem voltam, mégis 20 kg-t híztam a végére! 8 hónapja szültem, heti 1x tudok elmenni sportolni, mert nem tudom kire bízni a babámat, illetve csak apukájára, de nem tudja többször vállalni. Egészségesen eszem, nem eszek 6 után, de van még rajtam 9 kg plusz, úgy, hogy 54 kg- t lőttem be magamnak,vagyis most 63 kg vagyok. Hogy a fenébe fogyjak le? NAGYON zavar a felesleg, tudom,hogy ez gáz, de utálom magam így. Ha nem eszem sokat, a babâmmal minden nap sokat sêtálok, heti 1x kick-boxolok, akkor mért nem mozdul 1 dkg sem???
2009. márc. 1. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
több mozgás kéne pl heti 4 az 1 helyett, nem modnom hogy ne egyél semmit a baba miatt mer ugye szoptatsz, de mindent el lehet készíteni diétásan. cukor helyett édesítő, szénhidrát csak reggelire ebédre meg vacsira zöldség hússal vagy levesek főzelékek.
2009. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most látom egészségesen eszel..hát akkor az adagot kéne csökkentened vagy fogyisabb kajával kipótolnod.
2009. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én meg tudlak érteni, mert én meg 25 kilót híztam terhesség alatt, pedig első 5 hónapban nem is tudtam enni semmit, még a víztől is hánytam. Nem szoptatsz/szoptattál? Mert az sokat befolyásol: van akinek lefelé, van, akinek felfelé megy tőle a súly. Arról nem beszélve, hogy akinek nincs sok lefogyni valója, annak az utolsó pár kiló nagyon nagyon nehezen megy le.
2009. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!