Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek fogyókúrakor este...

Mit ehetek fogyókúrakor este fele?

Figyelt kérdés
mindenhol látom hogy túrót meg mi tom én ... mi de ??? csak magába ??????????? vagy mi ???? ezek mellett még mit egyek ?? hogy ???
2011. ápr. 11. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Turot ne. Gyumolcsot. Gyumolcslevet. Ezt.
2011. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyakor ***** válasza:
Mi a bajotok a túróval? Legalább ne a gyümölcsöt ajánlgasd pont. Nemtom, nektek a gyümölcs valami olyan étel, amit mindig lehet enni... akkor már inkább zöldségeket. Szóval a gyümölcsöt max reggel, vagy edzés után, egyébként inkább ne erőltesd... persze ha elmondanád, hogy mire jó, akkor nem szóltam. De elmondom, hogy a túró mire jó: kazein van benne, ami egy lassú felszívódású fehérje, így az éjszaka, amikor 8-10 óráig nem kajálsz nem fog (annyi) izmot bontani a szervezet. Persze nem a legzsírosabb túrót kell enni, zsírszegényt. egy kevés szörpöt hozzáöntesz vagy valamit. Boltokban lehet kapni alacsony kcal-tartalmú szörpöt vagy ilyesmit.
2011. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet.

Amúgy attól függ, édesen, vagy sósan szeretnéd.

Édeshez tehetsz bele vaníliaaromát (vagy más ízűt) és édesítőt.

Sósan: Zöldséggel (hagyma, uborka, paprika...), pici sajtkrémet tehetsz bele, összekevered.


Szerintem nagyon kevesen vannak, akik magába eszik, tapad, kaparja a torkodat, nem kellemes érzés (nekem ez a bajom, nem az íze, mert nem is nagyon van neki:-D)

2011. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magában eszem, és semmi gondom nincs vele. Néha mézzel összekeverem.
2011. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!