Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem akarom ezt folytatni...

Nem akarom ezt folytatni tovább! De ha visszatérek a régi evési szokásomhoz amibe minden benne van (chipstöl kezdve a mc donaldsig). Még nem késö visszatérni?

Figyelt kérdés
Csak 1hete kezdtem fogyozni ami nálam azt jelenti hogy nem ettem kenyeret,sült krumplit,édeséget.De rájöttem hogy ez nekem nem megy mert a kedvenc dolgoktol foztom meg magmat és annál rosszab nincs.a mérleg szerint lement 2kilo de ez még nem zsir szerintem mert nem látszik.De ha most eszem rendesen följöhet plusz 4kilo is?vagy nem mert nem számit ez az egy hét???(mozogni is szoktam)
2009. márc. 2. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán értlek, vagy azt mondod, hogy eszel amit szeretsz, és nem törődsz a következményekkel, vagy azt, hogy lefogysz. De egyszerre a kettő nem megy!

Egyéként egy hét még nem igazán számít, de az a 2 kiló mintha nem is lenne, úgy számolj vele, hogy napok alatt visszajön (vagy gyorsabban, ha csupa sós kaját eszel, csak úgy fogja felszívni a vizet a tested).

Megjegyzem, neked az is elég lenne diétának, ha a csipszet, gyorskaját és hasonló kalóriabombákat elhagynád...

2009. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon sokat fogytam kőkemény diétával, önsanyargatással. A súlyomat pedig úgy tartottam meg, hogy ne szenvedjek továbbra is (mert iszonyúan szeretek enni, és mindent!) hogy 1 napot eszek "normálisan" amiket szeretek és megkívánok, tehát ilyenkor vacsorázni is szoktam, ha fagyizni akarok fagyizok, ha mekibe megyek akkor ott eszek. Ezután jön 2 visszafogott nap: csak kétszer eszek, vacsora nuku, reggeli és ebéd meg inkább zöldség gyümölcs, kóla helyett gyümölcslé vagy víz. Utána kezdem előlről. Én csak így tudom megoldani hogy ne vonjak meg magamtól a finom falatokat!
2009. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem hinném, hogy egy hét diéta miatt 4 kiló jönne vissza, ha csak nem duplán eszel mint a diéta előtti mennyiség.


Egyébként a kulcs itt van, a mennyiségben!! bármit ehetsz, ha nem tudsz lemondani bizonyos dolgokról, HA tudod követni a napi bevitt kalóriamennyiséget, és ha eszel egy mekis hamburgert egyik nap, akkor már semmi mást nem ehetsz, max egy kis joghurt, vagy gyümölcs.

Mindenzt persze rendszeres mozgással ,legalább heti 3 x egy óra aerob (úszás, kocogás..)

2009. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
10.49 es-nek mennyit fogytál és mivel.Nem bánom ha megirod priviben.Köszi
2009. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd!Ha más nem,akkor az tartson vissza,hogy a chips+a mekis kaja iszonyat egészségtelen!Néha lehet ilyet is falatozgatni, de nem ezen kell élni! Anno én is ezeket ettem,mondjuk nem vagyok hízékony típus, de sajnos gyomorfekélyem lett!A fekélyhez a sok savasító kaja és az idegesség is hozzájárult!Olyan diétát kaptam,hogy 3 hónap alatt fogytam 12 kilót, és annyira elszoktam a chips-ektől meg a mekitől,hogy kb fél évben egyszer kívánom meg, akkor is csak minimálisat, csak az íze miatt!Hiába volt az egy hét diéta, ha nekiállsz olyanokat enni,mint diéta elött, akkor nem ért semmit az egész!
2009. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én a 12.23-kor válaszolóval értek egyet. Arra is kíváncsi volnék, hogy milyen diétával fogyott (3 hónap alatt 12 kg-ot). Kérlek, írd meg!
2009. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az inkább koplalás volt és nem diéta,és nagyon sajnálom,mert így túl vékony vagyok,és nem tudok hízni!Lényegében annyi,hogy nem ehettem húst és semmi olyan dolgot,ami savasítja a szervezetem!Gyümölcsöt, párolt zöldséget, barnarizst, főzelékeket, és zöldségekkel teli leveseket ehettem!De semmi húst,pedig húst hússal eszem,semmi fehér lisztből készült cuccot és semmi cukrosat!Szóval nagyon kínzó volt!Lényegében úgy nézett ki a napom,hogy délig csak gyümölcsöt ehettem, de egyszerre csak egy félét, 2 fajta gyümölcs között fél óra szünetet kellett hagyni!Ebédre ettem levest és valami főzeléket, vagy tököt vagy patiszont. Délután puffasztott rizst,ami tudom,hogy hízlal,de a napi kaja mennyisége után meg se kottyant, és vacsira ettem egy kevés ebéd maradékot!Emellett persze sok vitamint kellett szednem,hogy ne legyen vitaminhiányom...Ja!És a rengeteg szénsavmentes ásványvíz sem maradhatott el, amibe citromot kellett facsarnom!Sokan nem tudják, de a citrom lúgosítja a szervezetet, így azok az emberek,akik sok citromos vizet isznak, kevésbé éhesek!Ráadásul egészséges is...
2009. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de csak itt tudom megköszönni a választ. Azért én megpróbálkozom ezzel a fogyási módszerrel, legfeljebb "finomítok" rajta. Már annyit törtem a fejem, hogy miként tudnék megszabadulni pár kilótól, ami masszívan rajtam van. Még egyszer köszi!
2009. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, mint te csak nem gyors kajákkal.

Gyógyszert kellett szednem és nagyon nagy édesség iránti vágyat okozott. Kibírhatatlan volt.

Én úgy oldottam meg, hogy délelőtt folyamán ettem csokit vagy vmilyen más édességet meg normálisan kajáltam reggel. Délután viszont csak zöldséget és gyümölcsöt fogyasztottam. Nagyon sok folyadékot ittam! Én is nagyon ajánlom neked a citromos vizet! Segít sokat!

Szóval ha nem bírod ki akkor délelőtt próbálj meg chipset enni meg a hasonló dolgokat!

Viszont azt is jónak tartom ha tartasz egy lazább napot 1héten egyszer. Nem lesz hiányod!


Sok sikert kívánok!:)

2009. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:) De a citromos viz mire jó? nekem almaecetes vizet mondtak még. Most azt csinálom hogy reggelente egy amla(nem kakos csiga:D)de majd visszatérek arra is majd... és ebédre rendes kaját eszek fehér kenyérel,délután pedig müzlit és ennyi aztán este torna néha reggel is.és egyhéten 3szor kb veszek turo rudit vagy ilyesmit. de hétvégén meg most azt talátlam ki hogy almát eszek kekszel semmi mást. szerinted jó?
2009. márc. 7. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!