Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány g szénhidrátot vigyek...

Hány g szénhidrátot vigyek be, ha heti 1 kg-ot szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés
159cm/47kg vagyok.Heti 4x edzek konditeremben, és ha van időm/kedvem, itthon is tornázok.Mindig elkezdek fogyókúrázni, de az lesz a vége, hogy 4-5 nap múlva rám jön egy falásroham, amikor össze-vissza eszek egy csomó szénhidrátot.Valamit nagyon elrontok a fogyókúrámban, mert nem bírom 4-5 napnál tovább, és utána feladom.Biztos, hogy azért van, mert nagyon kevés szénhidrátot eszek, a szénhidrátot is csak gyümölcsből.A fehérjével szerintem nincs gond, napi 80-100 g-ot szoktam bevinni.Hány g szénhidrátra van szükségem, hogy heti 1 kg-ot fogyjak, és ne jöjjön rám ilyen szénhidrátéhség?
2011. jún. 26. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez neked esélytelen. Nem azért adod fel mert elrontasz valamit hanem azért mert így is túl kevés a súlyod és a tested nem "tűr el" ennél kevesebb tömeget.
2011. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak 3-4 kg-tól szeretnék megszabadulni, mert nagyon zavar..
2011. jún. 26. 14:38
 3/6 anonim válasza:

Nem akarlak sem lehordani, sem megijeszteni, de veszélyes, amit csinálsz. Nézz rá egy tetszőleges oldalra, ahol testtömegindex-kalkulátort talász (pl [link] ) és látni fogod, hogy már most túl sovány vagy. További 3-4 kiló ledobása akár kóros is lehet.

Nem kell kisebb súly (sőt, inkább picit több kellene), de ha tényleg nem tetszik, amit látsz, ankább formáld magad. A kondizás már jó, fektess hangsúlyt az általad nem kedvelt testtájaidra. MÉg ha az izmosodás által FELSZEDSZ is mondjuk 5 kilót, akkor is bőven az ideális testtömegednél leszel. És hidd el, az ellenkező nemnek NEM a minél vékonyabbak jönnek be :)

2011. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez semmit sem változtat a tényen, hogy nem bírja a tested. Én nem foglak leszólni mert 40kg akarsz lenni, mert ez nem az én dolgom. Viszont tény, hogy nem fog sikerülni csak nagyon nagy kínszenvedések árán mert a tested nem, hogy azonnal sikítani fog hanem már sikít. Ha mindenképp lejjebb akarsz menni menj, annyit segítek, hogy a leptin nevű hormon kavar be. Innentől már a te feladatod kideríteni, hogyan.
2011. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
150 ch naponta
2011. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100 g körül kellene enned, ha fogyni akarsz, viszont 159/47 mellett nem látom értelmét.
2011. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!