Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire elég pl. egy alma?

Bummalma kérdése:

Reggelire elég pl. egy alma?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam,hogy a fogyás csak akkor indul be ha reggelizünk is. Hiába néztem , nem találtam jó oldalt ahol leírja mit is jelent a "fogyókúrás" reggeli. Én reggel nem tudok sokat enni:S. Egy alma is elég?
2011. ápr. 12. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a reggeli-ebéd-vacsora legyen nagyobb, kiadósabb, a tízórai, uzsonna meg jelzésértékű.
2011. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én elég rossz választásnak tartom, a következők miatt:

1. éhgyomorra nem jó gyümölcsöt enni, mert savat csinál és mardossa a gyomrod

2. a fenti indok miatt 10 percen belül farkaséhes leszel

3. ha ki is húznád a tízóraiig, biztos nem lenne egészséges, hiszen alig vittél be vmi energiát a nap elkezdéséhez.


ezeket tudom ajánlani: tk kenyérből szendvics sok zöldséggel, tojással, felvágottal, vagy natúr zabpehely joghurttal és fahéjjal összekeverve. én se reggeliztem ezelőtt soha, most mégis rászoktam.

ha nagyon nem sikerül leküzdened, akkor becsomagolhatod, és megeheted ébredés után 1-2 órával is a suliban/munkában

2011. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
[link] így kéne diétázni.
2011. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

reggelit gobona pehellyel kezd (müzli tejjel), és a tízórai lehet egy alma. (bár ez nem laktató szerintem)

ha pedig olyan munkát végzel ahol szellemileg ébernek kel lenned pl ha tanuló vagy akkor egy banán mellé egyél meg egy gabonaszeletet (győri jóreggelt)

2011. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem elég.
2011. ápr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!