Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit lehet...

Szerintetek mennyit lehet napi 40perc tornával leadni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyit fogyhatok augusztusig, ha minden nap 40percet tornázok? Étkezésre is próbálok odafigyelni rostkenyeret és sok gyümölcsöt meg fehérjét fogyasztok. 165cm magas és 75kg vagyok =( 1év alatt sikerült leadnom 10kg-ot torna nélkül eddig. Még nem tudom mennyit szeretnék leadni azért nem szeretnék nagyon csontos sem lenni (:
2011. ápr. 12. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

1 kg fogyáshoz kb. 7500 felesleges kalóriát kell elégetni. Megnézed, tornával mennyit tudsz.

Pl. 1 óra futás 500 kcal, akkor 15 óra futással megy le egy kb. (Természetesen kb., mert mindenki más.)

2011. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Változtass az étkezési szokásaidon is,akkor hatékonyabb lesz a fogyás!:) Nem elég egészséges ételeket enni,az is számít,hogy mikor mit és mennyit eszel.:) Természetesen nem koplalni kell,hanem naponta 5-6x enni kis adagokat,este főleg fehérjedús ételeket,szénhidrátot pedig reggel,délelőtt,délben,kora délután(a gyümölcs is ide tartozik)...a napi 40 perc mozgás nagyon jó,igyál mellette sok vizet is,hogy hidratáld a bőröd!


Itt minden le van írva!:)


[link]

2011. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Minden nap ne tornázz,pihenő kell a szervezetnek,ha így birod,heti 4-5 alkalom elég is neked.

Az étkezés nagyon fontos,és a mozgás minőségi legyen,ne mennyiségi.

2011. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm (:

nálam az a baj amugy, hogy a sok rohanás miatt nem tudok mindig ugyanakkor étkezni. Főleg, mert sokszor éjszakás vagyok melóhelyemen. Így aztán napközben van, hogy alszom =(

2011. ápr. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!