Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Végülis ha ezekből az ételekbő...

Végülis ha ezekből az ételekből eszek többet, mint szoktam attól még nem hízok, ugye?

Figyelt kérdés
Párolt csirkemell, alma, eper, uborka. Szóval ha ma többet ettem ezekből, mint általában az nem olyan nagy gond, ugye? Délelőtt volt kondi órám, szóval a mozgás adott. Csak attól tartok, hogy hiába nem hízlaló ételek, ha alapjába véve kevesebbet eszek akkor a mai többletet a szervezet feleslegként fogja fel.
2011. ápr. 13. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ettől nem fogsz hízni
2011. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezektől szerintem sem fogsz hízni.
2011. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az, hogy kondi órád volt és akkor meg ilyen alapvető dolgokat nem tudsz?
2011. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy egyetemistaként kötelező. :)

Azt én is tudom, hogy jobb mintha egy tábla csokit ennék. Csak ettől függetlenül mégis bennem van az, hogy jobb lenne-e magam visszafogni, de koplalni sem szeretnék mert akkor meg rám tör a zabálhatnék és az sokkal rosszabb. Meglátjuk mennyire lassul le így a fogyás.

2011. ápr. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!