Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 vagyok és nagy a hasam le...

Rami** kérdése:

13 vagyok és nagy a hasam le szeretnék fogyni de mindig abba hagyom 1 nap után! úgy szoktam csinálni hogy reggel és este is futok de az elő nap után mindig abba hagyom és elfáradok most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban csak orvosi felügyelettel lehetne diétázni, mert egy fogyókúra hazavághatja a hormonháztartásodat... Szerintem a mozgás csak elhatározás kérdése, az nem árt, szóval azt melegen ajánlom, ne add fel! Egyébként megosztanád milyen magas vagy és hány kiló?
2011. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
És mi mit csináljunk vele h nulla a kitartásod? küldjünk erőt szövegben? jézus...
2011. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia, fiú vagy lány vagy? hány kg?


Ha gondolod irj, segitek!! ( én is igy kezdtem anno...95kgnál kaptam észbe...!!!:S )

2011. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13 vagyok lány kb 145 magas és 42 kiló
2011. aug. 20. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:

13 évesen ne fogyózz, csak egyél egészséges dolgokat, ne nassolj, ne egyél/igyál szemét ételeket/italokat (chips, sok édesség, cukros üdítő, mekis kaják.)

Viszont ezzel a "holnaptól fogyózok" elhatározással annyi a gond, hogy néha átmegy hízó kúrába a dolog.

Olyan elven, hogy ma még utoljára nagyon-nagyon sokat eszek, és majd akkor holnaptól kezdem. És következő nap is ez van, és utána is. Aztán csak azon kapod magad, hogy 2 héten át mindennap tele etted magad.

És ha azért adod föl, mert elfáradtál akkor ne kétszer fuss egy nap, hanem csak egyszer és még tornázz mellette otthon.

Sok sikert!

2011. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy de köszönöm a tanácsokat és mindent othon szoktam csinálni!
2011. aug. 20. 15:07
 7/8 anonim válasza:
80%
Basszus 13 évesen ne az legyen már a cél, hogy le akarsz fogyni. Majd ha 5-6 év múlva nem leszel megelégedve az alakoddal akkor elmész edzőterembe és nem eszel meg minden mézes-mázos szemetet ami eléd kerül, addig meg nem kell ilyenekkel foglalkozni, gyerek vagy még. Egyébként ez mintapéldája a reklámok erejének és erkölcsi értékének, modelleket mutatnak és belebeszélik az emberekbe, hogy vegyék meg a szarjaikat, hogy úgy nézhessenek ki, parasztvakítás.
2011. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
20eves vagy baaaaaaazdmeg
2018. ápr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!