Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen mit javasolto...

Narancsbőr ellen mit javasoltok? Rendszeres mozgással és diétával is csak félsikert értem el!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
vannak rá krémek is.
2011. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen sajnos van ilyen.én például teljesen sovány vagyok mégis van egy kicsi,mert egy kevés zsír van még a bőröm alatt a comb-fenék részen..és ez így is marad amíg le nem fogyom azt a kicsit is.mert van aki ilyen típus,hogy hajlamos erre.ha hízik narancsbőrös a háj.pedig minden nap sportolok sokat iszok(vizet) egészségesen eszem.de ha a szénhidrátmennyiség nem csökken nem fog eltűnni,nemtudom te melyik típusba tartozol de azt kell mondjam hogyha olyan vagy mint én sose fog elmúlni hacsak le nem fogysz abnormálisan soványra.nekem így most már alig van.szóval sok víz sok sport és kevés gabonaféle sok nyers zöldség,gyümölcs ami jó erre.(azért mondtam hogy ez végülis alkati kérdés mert például ott vannak a jó alakú szép és formás kicsit sem vézna spanyol nők,akiknek semmi narancsbőrük nincs,pedig zsír az van rajtuk és mégis feszes a bőrük...ezt örökölték)
2011. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok feherjet egyel. Sok mozgas,sok viz
2011. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavart, sötétben meg úgysem látni


29F

2011. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

14.44-es ez olyan volt hogy mindegy hogy ki csak luk legyen:D


Vannak krémek és masszőrök akik ezzel foglalkoznak. És ráadásul elég jó eredményekkel.

2011. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szauna is sokat segít...Én amióta rendszeresen járok szaunázni,szinte ma már alig látni a narancsbőrt..Persze megfelelően kell szaunázni is..

Bent vagy a száraz gőzben,majd amikor kijössz a gőzből,bemész a hideg medencébe,onnan a pezsgőfürdőbe,majd újra hideg medence.Utána lehet menni a vizes gőzbe,és újra hideg víz,pezsgőfürdő,hideg víz,szárazgőz..és így tovább..El se hinnéd hogy a bőröm mennyire feszes,sima,bársonyos,és csak szaunázom..

2011. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Méregtelenítés. Tudom sokan ellenzik, meg hülyeségnek tartják, de ettől még működik.


Egyszer csináltam egy egy hetes léböjtöt Neera-val, és nagyon megdöbbentem, hogy már a harmadik napon simább volt a bőröm. Nyilván ami lement kiló, az vissza is jött utána, nem is számítottam másra, de a narancsbőrt nagyon szépen eltüntette.

2011. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


próbáld ki a dm-ben kapható himalája sószappant.

olvass utána először a neten, hogy hogy kell használni, mert nem szappanként, hanem az oldatot kell magadra kenni.

Én nem vagyok egy olyan kritikus eset, mint a második válaszoló, de 3-4 alkalom után látszott, hogy szinte tökéletesen eltüntette a gödröket.


Ha voltál már tengerparton, tudod, hogy milyen szép az ember bőre kb egy hét után a tengervíztől, na ez olyan, csak jobb.

2011. ápr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!