Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap tornázom itthon...

Ha mindennap tornázom itthon (felülés, fenékre edzés stb. ), hetente 1* 2* futás és diétázom is mellette akkor a zsírból fogok veszteni és nem az izom fog nőni igaz? L

Figyelt kérdés
Egy ideje tornázom és mindig érzem hogy izomlázam van és azt olvastam hogy olyankor az embernek az izma lesz több és nem a zsírból fogyik. Akkor ha én így tornázom és délután már nem eszem szénhidrátot akkor a zsírból fog lemenni?
2011. ápr. 15. 19:14
 1/6 lóf4szJankó ***** válasza:

Igen szivem :D Dieta/nem fogyokura/ + aerob edzes az alap.

heti 1-2 futasnal tobb kéne.Legalab heti 4-5x 30-40 perc kiegyensulyozott/nem gyors/ tempoba.Kiegeszitesnek jo ha edzel valamenyyit hasizomra,popsira,combra stb.

Napközbe ,edzes elott egyel tobb szenhidratot....edzes utan,estere,alvas elott pedig feherjet.

2011. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
100%

Én 80-100 kilóval szoktam edzeni, hogy egy kis izmot növeljek, a női szervezet annyiban tér el ettől, hogy nekik elég ezt látni, attól is dagadnak az izmaik.

Hogyne, persze.

A női szervezet tesztoszteron szintje kb. 1/10-1/30-a a férfiakénak. Tehát, ha ugyanazt végigcsinálnád, amit a srácok, ugyanazt az edzést, ugyanazzal a kaájval (és táplálékkiegéyzítőkkel), akkor is csak mérsékelt lenne az izmosodás, hozzájuk képest.

A hiedelem onnan ered, hogy a korábban sosem sportoló, lényegében izom nélküli lányok az elő pár hónap edzéstől fölszednek egy kis izmot, és azt hiszik, hogy ha nem hagyják abba, akkor lenyomják majd Swarzit is.

Az izomláz meg különösen nem tesz jót az izomépítésnek.

Nyugodj meg, ha olvasnál testépítő szakirodalmat, ahol részletesen leírják, hogy miért nem izmosodik valaki, te az összes ott felsorolt hibát elköveted.

2011. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Úgy látszik még van mit utána olvasnom erről a témáról, hogy sikerüljön leadni a felesleges kilókat.
2011. ápr. 16. 06:23
 4/6 anonim válasza:
Igen szivem? te lófaszjankó! ismered is a leányt? vagy mindenkinek ilyet írsz? -.- szánalmas... remélem a kanja elkap (persze ha van neki). =D Amúgy igen menni fog. :) még annyi hogy több zöldség és gyümölcs. :)
2011. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem gyúrni akkor baxkikáim!!! én rendszeresen focizok, futok, stb. napi 1 óra kocogás lehetne. a barátnőmnek is ilyen baja van. :S de sokat ne adj le szerintem. :P én legalábbis ezt mondtam a barátnőmnek. sok sikert hozzá! :) 20/F
2011. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
-akkor +akar
2011. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!