Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjt (víz, tea), este...

Léböjt (víz, tea), este fehérjeturmixxal? Mellette edzés ( futás, dvd torna). Kezdésnek, elkezdeni a plusz 10kg lefaragását+ narancsbőr eltüntetéshez jó?

Figyelt kérdés
Mondjuk mellette alma, sali, nyers étkek.
2011. máj. 15. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

ha bele akarsz betegedni az önsanyargatásba,akkor igen,tökéletes!


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__17..

2011. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) ezt csak pár napig gondoltam tisztításnak. Plusz, az a gond, hogy mindig az evés hozza meg az étvágyam és megszalad velem a ló...olykor elvész az önkontroll. Plusz a bőröm helyrehozása lenne a legfontosabb, egyrészt a hipehupa, meg amúgy is problémás az arcomon is. Ezen dolgok miatt gondoltam a lémódszert, mert olvastam, hallottam, hogy mások csak víz ivással tudták rendbehozni magukat e téren, de azért én szeretnék sportolni, meg nem elveszíteni az izomzatom... na szóval valamennyire tartható lenne a fenti módszer pár napig, vagy tényleg csak rontok?
2011. máj. 15. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, csináld a léböjtöt, egészséges, én gyümölcsnapokat szoktam tartani, holnaptól egész héten gyümölcskúra, hadd tisztuljak, imádom ezeket a napokat!

kezdésnek jó, de 10 kg-t zsírból nem fogsz fogyni. valamennyit fogsz zsírból is, de vízből is!! egy méregtelenítő kúra mindig jó, de a fehérjeturmixot felejtsd el! az úgy már nem tisztítókúra!

2011. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a léböjt alatt csak víz, és natúr(!) tea, és ha végigcsináltad, utána egyél mást. a léböjtkúra legyen kúra, tartsd be, utána meg egészségesen táplálkozz
2011. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor hány napig érdemes tartani, hogy ne álljak át tartalékoló módra?
2011. máj. 15. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!