Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázni akarok mit egyek?...

Diétázni akarok mit egyek? Hogy fogyak le súlyzós edzés? Futás? 14/F 172cm 105 kg

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 00:43
 1/8 anonim válasza:

Súlyzós edzéssel nem nagyon fogsz fogyni...

Nekem az működött, hogy egyszerűen nem ettem, nem reggeliztem, persze ez nem túl egészséges de már 3 hónap alatt beválik. Mellé a futás is jó.

2011. aug. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem szabad egyből súlyos dolgokba kezdeni nem fogja bírni a szervezeted..csak szépen fokozatosan..futás nem is ajánlott 90kiló fölött mert a porcok elkopnak..a reggeli fontos nem szabad kihagyni, csak keveset kell vacsorázni pedig csak 6 előtt.sportolni is csak fokozatosan szabad én így fogytam 19kilót 3hónap alatt.
2011. aug. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismét két idióta... Komolyan ki kéne tiltani az ilyen okostojásokat.

Az első koplalásra biztatja, a második meg szimplán s3gghülye.


Nézzük sorra:

Súlyzózással és biciklivel kezd a mozgást. Gondolom állóképességed 0, hogy érdemi kcalt elégethess biciklizéssel, gyalogolgatni meg f4szság a zsír úgy sem mozgás közbe ég. Súlyzózással belőheted a súlyokat, úgy, hogy eleget tudj mozogni, biciklizni meg azért kell, hogy közbe állóképességet is növelj, hogy a későbbiekben könnyebb legyen kcalt elégetni.

Vacsorázni igen is kell! És este 6után! Olvasd el ezt: [link] (a cikk átlag embereknek és nőknek szól, a képek ne tévesszenek meg, ezek alapismeretek!)

2011. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én (14/f 176cm 71kg) a súlyzós edzést ajánlom futással. én is ezt csinálom csak nekem ez afféle szórakozás :D
2011. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és bevált a fútás súlyzós edzés ? hány kilot fogytál?
2011. aug. 6. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 30-at
2011. aug. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
menyiről menyire ?
2011. aug. 7. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
92kgról, 62re...
2011. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!